خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مظلومی: بدون ملی‌پوشان هم می‌توانیم پدیده را ببریم/ به کی‌روش زمان بدهیم

مظلومی: بدون ملی‌پوشان هم می‌توانیم پدیده را ببریم/ به کی‌روش زمان بدهیم

مظلومی: بدون ملی‌پوشان هم می‌توانیم پدیده را ببریم/ به کی‌روش زمان بدهیم

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل استقلال می‌گوید تیمش با موجودی که دارد تلاش می‌کند مقابل پدیده سه امتیاز را کسب کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌، پرویز مظلومی درباره آخرین وضعیت تیم فو‌تبا‌ل استقلال اظها‌ر کرد: ما تمرین‌هایمان را پیگیری می‌کنیم البته قصد داشتیم یک اردو را برگزار کنیم که متاسفانه نشد. ما چند بازیکن مصدوم داریم. کرار را هم در اختیار نداریم. دو بازیکنمان در تیم ‌ملی هستند و دو بازیکن ما نیز در تیم ‌امید حضور دارند. فرشید اسماعیل‌زاده هم که در تیم امید حضور دارد، بینی‌اش شکسته است. با این موجودی که داریم تلاش می‌کنیم که خودمان را برای بازی روز جمعه مقابل پدیده که یک تیم قابل احترام و خوب است، آماده کنیم. تلاش می‌کنیم سه امتیاز را در این بازی بگیریم. بازیکنان‌مان در حال‌ حاضر انگیزه بالایی دارند.

مظلومی در پاسخ به این سوال که آیا از ملی‌پوشانش استفاده می‌کند، خاطر‌نشان کرد: باید بینیم وضعیت ملی‌پوشانمان چطور است. 20 روز است که آنها را ندیده‌ایم. روزبه چشمی که چهارشنبه با تیم ‌امید بازی دارد و پنجشنبه به ما اضافه می‌شود ولی باقی نفرات فردا بازی می‌کنند و چهارشنبه به ما ملحق می‌شوند‌.

او درباره این که جاسم کرار چه زمانی به تمرین‌ها اضافه می‌شود، گفت: وضعیت کرار را باشگاه تعیین می‌کند. به طور کلی دور بودن از تمرین برای کرار هم خوب نیست و به او نیز لطمه وارد می‌کند.

سرمربی استقلال درباره این که جدایی افشارزاده را از استقلال چطور ارزیابی می‌کند، خاطر‌نشان کرد: افشارزاده زحمات زیادی برای استقلال کشیده است اما درباره جدایی او اطلاع زیادی ندارم و نمی‌دانم که چه کسی به جای او به استقلال می‌آید. فرصت زیادی نداریم و امیدوارم که هر کسی این مسئولیت را بر عهده می‌گیرد، در اختیار باشگاه باشد. حضور مدیر‌عامل جدید مستلزم این است که ما هم به او کمک کنیم. امیدوارم که افشارزاده بماند اما اگر شرایط به گونه‌ای شد که او باید از استقلال برود، فرد خوبی جایگزین او شود و بتواند مشکلات مالی را حل کند.

او با بیان این که برای بازی با پدیده روی بازیکنان ملی‌پوشش حساب نکرده است، افزود: در چند وقت اخیر تمرینات را انجام دادیم و روی این مساله که احتمال دارد بازیکنان مصدوم شوند هم حساب کردیم و بدون ملی‌پوشان هم می‌توانیم مقابل پدیده قرار بگیریم و به پیروزی هم برسیم. همان طور در بازی تدارکاتی مقابل راه‌آهن به پیروزی رسیدیم.

مظلومی با اشاره به تعطیلات پی‌درپی لیگ برتر اظها‌ر کرد: موافق تعطیلات نیستم؛ چرا که مجبوریم تمرین و بدنسازی کنیم و این برای ما خوب نیست. البته ما تابع قوانین هستیم و کارمان را انجام می‌دهیم. قطعا برای تعطیلات بعدی هم بر‌نامه‌ریزی خواهیم داشت. پویا بودن لیگ برتر به نفع تیم ‌ملی و باشگاه‌هاست. البته کا‌ر‌لوس کی‌روش هم حق دارد و دوست دارد بازیکنانش را در اختیار داشته باشد اما این تعطیلات مسابقات لیگ را فشرده می‌کند و کیفیت بازی‌ها کاهش می‌یابد. بعد از پایان یافتن تعطیلات باید به طور فشرده به مصاف سپاهان و پر‌سپولیس هم برویم. معلوم است که این بازی‌ها با افت کیفی مواجه می‌شوند.

سرمربی استقلال درباره عملکرد تیم ‌ملی نیز گفت: تیم ‌ملی جوانگرایی کرده و جوانگرایی هم تبعاتی دارد و باید به کی‌روش زمان دهیم تا او بتواند برنامه‌های تاکتیکی‌اش را پیاده کند. قطعا برای این مرحله از مسابقات مشکلی نداریم و باید برای مرحله بعد مشکلات را حل کنیم.

او در پایان درباره دیدار دوستانه پیشکسوتان پر‌سپولیس و هنرمندان افزود: از ما هم برای این بازی دعوت کردند و وظیفه ما است که به این بازی برویم. هادی نوروزی رقیب ما بود اما اخلاقیات حکم می‌کند که یاد او را گرامی بداریم؛ چرا که او بازیکن بااخلاقی بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *