خانه / اخبار فوتبال ایران / کارت مربیگری کاظمی کجاست؟/ حراست فدراسیون: فعلا کارش درست نمی شود

کارت مربیگری کاظمی کجاست؟/ حراست فدراسیون: فعلا کارش درست نمی شود

کارت مربیگری کاظمی کجاست؟/ حراست فدراسیون: فعلا کارش درست نمی شود

باشگاه سیاه جامگان مشهد، سرمربی جدیدش را انتخاب کرده است اما فعلا اجازه استفاده از وی را ندارد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، باشگاه سیاه جامگان مشهد فرهاد کاظمی را به عنوان سرمربی اش انتخاب کرده است اما سازمان لیگ کارت بازی فرهاد کاظمی را به وی نمی دهد.

دلیل این اتفاق فعلا نامشخص است. سه روزی است که نماینده باشگاه سیاه جامگان به سازمان لیگ می روند تا علیرضا علیپور را ببینند و کارت مربیگری فرهاد کاظمی را از سازمان لیگ بگیرند اما دست خالی برمی گردند و این در حالی است که سیاه جامگان جمعه این هفته با سپاهان در اصفهان بازی حساسی دارد اما هنوز سرمربی اش کارت مربیگری ندارد و نمی تواند روی نیمکت بنشیند.

البته علیرضا علیپور روزهای شنبه و دوشنبه این هفته اصلا به سازمان لیگ نرفت و فقط از ظهر روز یکشنبه دو ساعتی در سازمان لیگ حاضر بود. برخی می گویند او به سازمان لیگ نمی رود تا کارت فرهاد کاظمی را ندهد. اما آیا واقعا کارت فرهاد کاظمی دست علیپور است؟ او حتی پاسخ تلفن را هم نمی دهد، چه برسد به اینکه بخواهد به سازمان لیگ برود تا بدانیم کارت فرهاد کاظمی دست علیپور است یا نه.

در این باره با حمیسی رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال صحبت کردیم. البته وی سعی کرد تا در این باره زیاد صحبت نکند،‌اما در نهایت توانستیم این جمله را از زبان او بیرون بکشیم:« کار فرهاد کاظمی فعلا درست نمی شود.»

حمیسی را در سازمان لیگ دیدیم و گفته می شود که وی جلسه ای با مهدی تاج دراین باره داشته است. باید فعلا صبر کرد و دید آیا کارت مربیگری فرهاد کاظمی صادر می شود یا نه. اگر صادر نمی شود دلیل عدم صدور چیست و چرا زمانی که در راه آ‌هن بود برایش کارت بازی صادر شد و حالا صادر نمی شود؟ آیا کاظمی تخلفی در راه آهن انجام داده است که حالا سازمان لیگ و کمیته صیانت که رئیسش علیپور است به وی کارت نمی دهند؟ باشگاه راه آهن که فرهاد کاظمی را کنار گذاشته گزارشی به سازمان لیگ داده است؟ باید منتظر روزهای آینده ماندو دید علیپور در این باره چه نظری دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *