خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / منصوریان: با صادقیان حرف استاد و شاگردی زدیم/ باید تفکر بهتری درباره داوری‌ها انجام شود

منصوریان: با صادقیان حرف استاد و شاگردی زدیم/ باید تفکر بهتری درباره داوری‌ها انجام شود

منصوریان: با صادقیان حرف استاد و شاگردی زدیم/ باید تفکر بهتری درباره داوری‌ها انجام شود

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: از نتیجه بازی راضی نیستم اما عملکرد بازیکنانم خوب بود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: می‌توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و خیلی مراقب تیم گسترش فولاد بودیم. گسترش تیم قابل احترامی است و موقعیت آنچنانی به تیم حریف ندادیم و این تیم تنها یک موقعیت روی اشتباه بازیکنان خودمان به دست آورد و همان موقعیت تبدیل به گل شد. در کل چون می‌توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم از نتیجه راضی نیستم ولی بازیکنانم دلاورانه بازی کردند.

وی درباره صحبت‌هایی که پس از تعویض پیام صادقیان بین آن‌ها رد و بدل شد گفت: پیام بازیکن خوبی است و در این بازی هم نمایش خوبی داشت. این بازیکن 5 سال شاگرد خود من بوده و پس از تعویض به او خسته نباشید گفتم و یک صحبت شاگرد و استادی بین ما رد و بدل شد.

وی درباره نحوه قضاوت داور مسابقه گفت:‌ باید تفکر بهتری در خصوص داوری‌ها انجام شود. به نظرم در صحنه‌ای که توپ در داخل محوطه جریمه به دست مرتضی اسدی برخورد کرد، داور می‌توانست پنالتی اعلام کند. باید مشکل داوری ما حل شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *