خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کلوپ: انتظار زیادی از تیمی که تنها 3 روز با آن کارم را شروع کرده‌ام، نداشتم
سرمربی لیورپول پس از تساوی در خانه تاتنهام درباره تجربه اولین مربیگری رسمی‌اش در این تیم صحبت کرد.

کلوپ: انتظار زیادی از تیمی که تنها 3 روز با آن کارم را شروع کرده‌ام، نداشتم

کلوپ: انتظار زیادی از تیمی که تنها 3 روز با آن کارم را شروع کرده‌ام، نداشتم

سرمربی لیورپول پس از تساوی در خانه تاتنهام درباره تجربه اولین مربیگری رسمی‌اش در این تیم صحبت کرد.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ پس از تساوی بدون گل امروز (شنبه) شاگردانش در خانه تاتنهام در هفته نهم لیگ برتر و در تشریح نخستین تجربه مربیگری‌اش در لیورپول و لیگ برتر انگلیس گفت: تجربه خیلی خوبی بود. اینجا را دوست دارم. نمی‌خواهم در مورد خودم صحبت کنم ولی اولین حضور در لیگ برتر، حضور در ورزشگاه وایت‌ هارت‌‌لین تجربه خیلی خوبی بود.

سرمربی آلمانی سرخپوشان مرسی‌ساید با اشاره به اینکه تازه کارش در لیورپول آغاز شده، اظهار داشت: ما شروع خوبی داشتیم و این نشانه بدی نیست، چون انتظار زیادی از تیمی که تنها سه روز با آن کارم را شروع کرده‌ام، نداشتم. تاتنهام تیم خوب و خیلی خیلی قدرتمندی است، بنابراین با توجه به این بازی دشوار از نتیجه و عملکرد بازیکنانم رضایت دارم. ما شروع خوبی داشتیم و توپ‌های دوم را از آن خود  کردیم. فیلیپه کوتینیو و آدام لالانا عالی بودند و با وجود آنها مالکیت توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشتیم.

وی افزود: مشکل بازی ما این بود که وقتی توپ را در اختیار داشتیم، خونسردی لازم را نداشتیم و نتوانستیم از مهارت‌های خود به نحو احسن استفاده کنیم. شاید کمی بی‌قرار بودیم، هرچند از این بابت مطمئن نیستم. به هر حال گاهی اوقات با توجه به سبک بازی دفاعی حریف لازم است که با نگاه به سمت دروازه اقدام به شوتزنی کرد. ما نتوانستیم از موقعیت‌های  خود استفاده کنیم، و دیدید که اوریگی هم تیر دروازه لیورپول را به لرزه درآورد. به هر حال با توجه به اینکه تنها سه روز با این تیم کار کرده‌ایم، عملکردمان فوق‌العاده بود. حالا تجربه کار با یکدیگر را پیدا کردیم و تلاش‌مان را بیشتر خواهیم کرد.

وقتی خبرنگاران از کلوپ در مورد مهاجمان مصدوم تیمش یعنی دنیل استوریج و دنی اینگس پرسیدند، وی به تمجید از مهاجم بلژیکی خود پرداخت و گفت: زمانی که سرمربی دورتموند بودم، می‌خواستم اوریگی را به خدمت بگیرم ولی او لیورپول را انتخاب کرد. او بعد به طور قرضی به لیل رفت. اوریگی مهاجم جوان، فنی و خیلی خوب است. البته او فاقد تجربه کافی است که این هم به خاطر کم بازی کردنش است ولی ما در ادامه از بازی او لذت خواهیم برد.

کلوپ در پایان خاطرنشان کرد دنیل استوریج ممکن است به بازی این تیم مقابل روبین‌ کازان در مرحله گروهی مسابقات لیگ اروپا برسد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *