خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توره: می‌ترسیدم مسی با لایی زدن مرا پیش چشم خانواده‌ام تحقیر کند!

توره: می‌ترسیدم مسی با لایی زدن مرا پیش چشم خانواده‌ام تحقیر کند!

توره: می‌ترسیدم مسی با لایی زدن مرا پیش چشم خانواده‌ام تحقیر کند!

لیونل مسی و یحیی توره

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی توره در گفت‌و‌گویی جالب با ریو فردیناند، مجری شبکه BT اسپورت انگلیس اعتراف‌های جالبی انجام داد. هافبک 32 ساله منچسترسیتی با معرفی لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکنی که در تمام عمرش دیده است،‌ داستانی جالب از تقابل اخیر خود با این بازیکن آرژانتینی تعریف کرد.

توره گفت: بهترین بازیکنی که در کنارش بازی کرده‌ام، مسی بوده است. می‌خواهم چیزی به شما بگویم. یک بار شنیدم که پاتریس اورا و کارلوس توس می‌گفتند کریستیانو رونالدو سخت کار می‌کند، اما مسی بازیکنی متفاوت است. مسی یک نابغه است. فوتبال او ذاتی است. او در تمرینات بسیار ساده کار می‌کند اما حرکات با توپش بسیار عالی است. مسی همیشه پا به توپ است، اما هرگز کارهای دیوانه‌واری انجام نمی‌دهد. او با مغزش فوتبال بازی می‌کند.

هافبک دفاعی پیشین بارسلونا در ادامه به این سؤال که بازی کردن برابر کدام بازیکن برایش از همه سخت‌تر بوده است پاسخ داد و اعتراف جالبی کرد.

وی عنوان کرد: سخت‌ترین حریف؟ باز هم می‌گویم مسی. ما پارسال در لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا بازی کردیم. در واقع ما دو فصل متوالی اخیر برابر بارسلونا بازی کردیم. پارسال اما در رختکن، مسی به شوخی گفت که می‌خواهد به من لایی بزند. در بازی او به دو هم‌تیمی من لایی زد و هر لحظه فکر می‌کردم که من نفر بعدی خواهم بود. هر بار که مسی به من نزدیک می‌شد نگران لایی خوردن از او بودم و درون خودم فریاد می‌زدم «لطفاً این کار را با من نکن، خواهش می‌کنم به من لایی نزن!». من واقعاً هراس آن را داشتم که مسی مرا پیش چشم خانواده‌ام تحقیر کند.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *