خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بلان: رونالدو یکی از 2 جذابیت فرازمینی فوتبال مدرن است

بلان: رونالدو یکی از 2 جذابیت فرازمینی فوتبال مدرن است

بلان: رونالدو یکی از 2 جذابیت فرازمینی فوتبال مدرن است

تیقوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوران بلان که شاگردانش از ساعت 22:15 امشب (چهارشنبه) در گروه A از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک دوپرنس پذیرای رئال مادرید هستند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: این بازی برای پرستیژ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خیلی خاص و فوق‌العاده خواهد بود، جایی که ما مقابل یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های اروپا بازی خواهیم  کرد. وقتی ترکیب رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم، سخت است که بگوییم دو تیم در یک سطح هستند. برای اینکه متوجه تفاوت دو تیم شوید، تنها لازم است که به تالار افتخارات باشگاه رئال مادرید نگاهی بیندازید. رئال تیم سطح بالایی در اروپاست، اما PSG هنوز به آن سطح نرسیده است.

وی افزود: به هر حال ما قادر به شکست رئال مادرید هستیم، چون در خانه بازی می‌کنیم، چون کیفیت لازم را داریم، چون پیش از این هم بارسلونا، یکی از بهترین تیم‌های اروپا را شکست داده‌ایم. در هر صورت باید به حریفان خود احترام بگذاریم، ولی می‌توانیم با برد مقابل رئال زمین را ترک کنیم. البته این بازی سرنوشت‌سازی نخواهد بود، هرچند دو تیم پاری‌سن‌ژرمن و رئال مادرید با هدف هستند.

سرمربی پیشین تیم ملی فرانسه در ادامه با تمجید از ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها تصریح کرد: همه چیز کریستیانو رونالدو را دوست داشتم. تنها به آماری که او از خود بر جای گذاشته نگاه کنید. رونالدو یکی از دو جذابیت فرازمینی فوتبال مدرن است. کریس در تمامی بخش‌ها خوب است، او سریع است، قادر به گذر از سد مدافعان است و گلزنی هم می‌کند. از این رو طبیعی است که در این بازی چشم از او بر نداریم. البته ما برنامه ضدرونالدیی نداریم، قرار نیست کار خاصی در قبال او انجام دهیم و تنها هوشیار خواهیم بود.

بلان در پایان خاطرنشان کرد: رئالی‌ها به نظر می‌رسد از انجام دفاعی مستحکم و زدن ضدحملات خوشحال هستند، چون بازیکنان لازم برای انجام این کار را دارند، بنابراین همانند باد پرواز می‌کنند. در یک لحظه احساس می‌کنید که در آستانه گلزنی به رئال مادرید هستید، ولی ناگهان چند ثانیه بعد دروازه شما باز می‌شود. آنها بازی تأثیرگذاری را به نمایش می‌گذارند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *