خانه / خبرهای فوتبال خارجی / گواردیولا: دوست داشتم در زمین بازی کنم

گواردیولا: دوست داشتم در زمین بازی کنم

گواردیولا: دوست داشتم در زمین بازی کنم

تیقوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ پس از تجربه اولین شکست فصل همراه باواریایی‌ها تا حدود زیادی امیدوارانه حرف زد.

پرافتخارترین سرمربی تاریخ بارسلونا گفت: نمی‌خواستیم توپ را به حریف بدهیم و قصد تسلط بر میدان را داشتیم. شاید حق‌مان باخت نبود، چون شانس‌های لازم برای پیروزی را داشتیم، اما من به رقیب تبریک می‌گویم. در مونیخ آنها را خواهیم دید.گاهی گل می‌زنید، گاهی فرصت‌ها را از دست می‌دهید و گاهی یک بر صفر پیروز می‌شوید. ما دفاع سه نفره‌ای ترتیب دادیم و از همه جای زمین حمله کردیم. با اینکه مالکیت و فرصت‌های لازم را داشتیم، گل نزدیم و آرسنال دو بار این کار را انجام داد.

پپ به تمجید از شاگردانش پرداخت و گفت: من به بازیکنانم افتخار می‌کنم، چون با اشتیاق کامل بازی کردند. نمی‌توان به لندن آمد و موقعیت از دست نداد. آرسنال بازیکنان خوب و سریعی داشت، اما ما هم با شخصیت بالا در میدان ظاهر شدیم. نویر در نیمه اول چند دفع توپ استثنایی داشت. درست یا غلط، هرگز بازیکنی را به خاطر اتخاذ یک تصمیم سرزنش نمی‌کنم. فقط بدانید نویر عامل شکست ما نبود.

گواردیولا با این جملات به اظهاراتش خاتمه داد: «ناراحتم چون نتوانستم در زمین حضور یابم! دوست داشتم در میدان باشم، اما عملکرد تیم من مناسب بود. در نیمه اول، آرسنال دو و ما سه چهار شانس گلزنی داشتیم. به دلیل تهاجم همه‌جانبه به قصد تصاحب توپ، نتوانستیم در 10 دقیقه پایانی بازیکنان رقیب را کنترل کنیم. برای پیروزی در لیگ قهرمانان باید در تمام نقاط زمین، عالی عمل کنید. ما مقابل آرسنال در برخی نقاط این‌گونه نبودیم و باختیم».

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *