خانه / خبرهای فوتبال خارجی / شبکه های پخش زنده بازی پاری سن ژرمن _ رئال مادرید / و سایر بازی های 4 شنبه
tv

شبکه های پخش زنده بازی پاری سن ژرمن _ رئال مادرید / و سایر بازی های 4 شنبه

شبکه های پخش زنده بازی پاری سن ژرمن _ رئال مادرید / و سایر بازی های 4 شنبه

تیقوسی : برنامه پخش رنده بازی های مهم قوتبال در روز 4 شنبه به شرح زیر است …

منبع : ست ست

لیگ قهرمانان اروپـــــا……………………………………………….UEFA Champion’s League

مرحله گروهی (روز سوم)
گروه A
پاری سن ژرمن (فرانسه) – رئال مادرید (اسپانیا)

ساعت 22:15 از :

1TV Georgia
beIN Sports 2 HD
beIN Sports 11 HD
Canal+ France / HD
Canal+ Poland / HD
Duhok TV
Five Sport Israel / HD
Futbol 1 Ukraine
OBN BiH
Rah-e-Farda TV
RTS Deux / HD
Sky Sport 7 Germany / HD
SRF Zwei / HD
Türkmen Sport HD
شبکه سوم سیما

#######
گروه A
مالمو (سوئد) – شاختار دونستک (اوکراین)

ساعت 22:15 از :

beIN Sports 5 HD
Futbol 2 Ukraine / HD
Kanal Ukraine
Sky Sport 10 Germany / HD

#######
گروه B
زسکا مسکو (روسیه) – منچستر یونایتد (انگلیس)

ساعت 22:15 از :

beIN Sports 4 HD
beIN Sports 12 HD
Canal+ Sport Poland / HD
Five PLUS Israel
NTV Russia / HD
OTE Sport 5 HD
Sky Sport 6 Germany / HD
شبکه ورزش سیما

#######
گروه B
وولفسبورگ (آلمان) – آیندهوون (هلند)

ساعت 22:15 از :

beIN Sports 7 HD
OTE Sport 8 HD
Sky Sport 4 Germany / HD

#######
گروه C
گالاتاسرای (ترکیه) – بنفیکا (پرتغال)

ساعت 22:15 از :

Az TV Azerbaijan
beIN Sports 6 HD
OTE Sport 7 HD
Sky Sport 8 Germany / HD
TRT 3 Spor / HD (پخش با تأخیر – ساعت 01:15 بامداد پنجشنبه)

#######
گروه C
آتلتیکو مادرید (اسپانیا) – آستانه (قزاقستان)

ساعت 22:15 از :

beIN Sports 9 HD
ORTM Mali
Sky Sport 9 Germany / HD

#######
گروه D
یوونتوس (ایتالیا) – مونشن گلادباخ (آلمان)

ساعت 22:15 از :

beIN Sports 3 France / HD
beIN Sports 3 HD
Five GOLD Israel
nSport+ / HD
OTE Sport 4 HD
RSI La 2 / HD
Sky Sport 3 Germany / HD
ZDF
Mediaset Italia 2 (پخش با تأخیر – ساعت 18:40 پنجشنبه)

#######
گروه D
منچستر سیتی (انگلیس) – سویا (اسپانیا)

ساعت 22:15 از :

beIN Sports 1 France / HD
beIN Sports 1 HD
beIN Sports 13 HD
Canal+ Sport 2 HD Poland
Idman TV
OTE Sport 3 HD
Sky Sport 5 Germany / HD
Sport 1 Israel / HD


لیگ قهرمانان آسیـــــا……………………………………………….AFC Champion’s League

مرحله نیمه نهایی (دور برگشت)
گامبا اوزاکا (ژاپن) – گوانگ ژو (چین)
نتیجه دیدار رفت: 2:1 به نفع گوانگ ژو

ساعت 13:30 از :

beIN Sports 10 HD


لیگ برتر خلیج فارس……………………………………………….Iran Persian Golf Pro League

هفته نهم
استقلال (تهران) – استقلال (خوزستان)

ساعت 16:45 از :

شبکه سوم سیما

#######
ذوب آهن (اصفهان) – گسترش فولاد (تبریز)

ساعت 16:45 از :

شبکه ورزش سیما

#######
نفت (تهران) – راه آهن (تهران)

ساعت 16:45 از :

؟؟؟؟؟؟

#######
صبای (قم) – فولاد (اهواز)

ساعت 16:45 از :

شبکه نور

#######
استقلال (اهواز) – پدیده (مشهد)

ساعت 17:00 از :

شبکه خوزستان
شبکه خراسان رضوی

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *