خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / منصوریان: در بهترین زمان ممکن نخستین برد فصل‌‎مان را به دست آوردیم

منصوریان: در بهترین زمان ممکن نخستین برد فصل‌‎مان را به دست آوردیم

منصوریان: در بهترین زمان ممکن نخستین برد فصل‌‎مان را به دست آوردیم

.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و راه‌آهن که با برتری 2 بر صفر نفتی‌ها به پایان رسید، گفت: ابتدا جا دارد به دلیل آنکه روز گذشته نتوانستم در نشست خبری حضور پیدا کنم، عذرخواهی کنم. در خصوص بازی هم باید بگویم که راه‌آهن تیم خوب و حرفه‌ای بود و ما در بهترین زمان ممکن نخستین بردمان را در این فصل به دست آوردیم. خدا را شکر می‌کنم که با شکست راه‌آهن استارت پیروزی‌های‌مان را زدیم.

وی در ادامه افزود: به دلیل آنکه تا پیش از این هفته بردی به دست نیاورده بودیم، در شرایط سختی قرار داشتیم. البته در ادامه لیگ پانزدهم کار ما خیلی سخت است، چون این لیگ تیم‌های مدعی زیادی دارد، نباید از این برد خیلی خوشحال شده و نباید از نتایج اخیرمان سرخورده شویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در خصوص تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر به دلیل اردوی تیم ملی گفت: تعطیلی لیگ بسیار به نفع ما بود و به روند صعودی ما خیلی کمک کرد. اگر لیگ دوباره تعطیل شود باز هم به تیم ما کمک خواهد شد. خدا را شکر می‌کنم به خاطر این برد، چون در این مدت خیلی سختی کشیدیم و امیدوارم بتوانیم به شرایط فصل قبل خود برگردیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *