خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بلان: ناراحتم اما تساوی عادلانه بود

بلان: ناراحتم اما تساوی عادلانه بود

بلان: ناراحتم اما تساوی عادلانه بود

سرمربی پاری سن ژرمن از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر رئال مادرید راضی نیست، با این حال تساوی را نتیجه‌ای عادلانه برای این دیدار دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی EFE، در حساس‌ترین بازی هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم رئال مادرید و پاری سن ژرمن در پاریس به تساوی بدون گل رضایت دادند.

لوران بلان سرمربی پاری سن ژرمن از نتیجه به دست آمده راضی است و براین باور است که تیمش باید در این دیدار به پیروزی می‌رسید. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: ناراحت هستم چرا که نتیجه‌ای را که به دنبالش بودیم به دست نیاوردیم. پاری سن ژرمن این توان را داشت که کنترل بازی را به دست گیرد و رئال مادرید را شکست دهد. اگر می‌خواهیم پیروز شویم باید بسیار بهتر از این ظاهر شویم. براین باورم که تساوی نتیجه‌ای عادلانه و منطقی برای این دیدار بود.

او ادامه داد: در خط دفاعی بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و اجازه خودنمایی زیاد را به بازیکنان رئال ندادیم. از عملکرد دروازبان تیم هم راضی هستم. در نیمه نخست عملکرد بدی داشتیم. در خط دفاعی خوب بودیم اما توپ‌های زیادی را در میانه میدان از دست دادیم. وقتی تیم در میانه میدان خوب کار نمی‌کند دیگر نمی‌توان روی دروازه حریف خطرناک ظاهر شد. اما در نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم. نشان دادیم که تنها و تنها به پیروزی و کسب سه امتیاز فکر می‌کنیم اما در نهایت نتوانستیم از فرصت‌های به دست آمده استفاده کنیم و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بلان درباره این سوال که آیا این تساوی به ضرر تیمش بود یا نه، گفت: بعضی براین باور هستند که پیروزی برابر رئال مادرید باعث می‌شد تا پاری سن ژرمن خود را تیمی قوی و مدعی در لیگ قهرمانان اروپا نشان دهد اما ما برای بزرگ بودن و مدعی نشان دادن خود نیازی به پیروزی برابر رئال نداریم چرا که پیش از این برابر تیم‌های بزرگی چون بارسلونا و چلسی به پیروزی رسیده‌ایم.

او در پایان سخنان خود گفت: برابر رئال مادرید به پیروزی فکر می‌کردیم و تلاش زیادی در میدان داشتیم. از پروسه جدید باشگاه پاری سن ژرمن تنها 4 سال می‌گذرد اما ما به مرحله‌ای رسیده‌ایم که می توانیم بزرگان را متوقف کنیم یا برابر آنها به پیروزی برسیم. برای بهتر شدن و پیشرفت تنها به کمی زمان نیاز داریم. اطمینان دارم که پاری سن ژرمن بهتر از این هم خواهد شد.

در این گروه رئال مادرید با 7 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پاری سن ژرمن در صدر جدول رده بندی قرار دارد. مالمو با سه امتیاز سوم است و شاختار دونتسک اوکراین هم بدون امتیاز در قعر جدول رده‌بندی جای دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *