خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خشم آلگری از خودخواهی شاگردانش
alegri

خشم آلگری از خودخواهی شاگردانش

خشم آلگری از خودخواهی شاگردانش

سرمربی یوونتوس به انتقاد از خود خواهی بازیکنان تیمش در دیدار برابر مونشن گلادباخ پرداخت. او گفت که از این تساوی خشمگین و ناراحت است.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا، یوونتوس نتوانست از امتیاز میزبانی خود در لیگ قهرمانان اروپا استفاده کند و با تساوی بدون گل برابر بوروسیا مونشن گلادباخ متوقف شد اما همچنان با 7 امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه مرگ قرار دارد.

آلگری از اینکه تیمش نتوانسته سه امتیاز این بازی را به دست آورد ناراحت و عصبانی است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: واقعا عصبی و خشمگین هستم. این برای دومین بازی پیاپی است که به تساوی بدون گل می‌رسیم. این در حالی است که فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست می‌دهیم. برابر اینتر هم چنین مشکلی داشتیم. مهاجمان یا در زدن ضربات آخر مشکل دارند یا اینکه با خود خواهی فرصت را از دست می‌دهند.

او ادامه داد: باید سه امتیاز این بازی خانگی را به دست می‌آوردیم. تیمی که فرصت ایجاد می‌کند باید از آنها به خوبی استفاده کند. امیدوارم که در دیدارهای بعدی این مشکل خود را برطرف کنیم. این تساوی اصلا نتیجه خوبی برای ما نیست.

او در پایان سخنان خود گفت: بازیکنان یوونتوس باید بدانند که اگر هم تیمی آنها در موقعیت بهتری است به او پاس دهند. نباید خودخواهی در بین بازیکنان وجود داشته باشد چرا که تیم مهم‌تر از بازیکن است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *