خانه / خبرهای فوتبال خارجی / جنجال در فوتبال اسپانیا / به کمک داور گفتند ال‌کلاسیکو را برای رئال دربیاور
elclasico

جنجال در فوتبال اسپانیا / به کمک داور گفتند ال‌کلاسیکو را برای رئال دربیاور

جنجال در فوتبال اسپانیا / به کمک داور گفتند ال‌کلاسیکو را برای رئال دربیاور

ادعای یک کمک داور اسپانیایی جنجال زیادی در فوتبال اسپانیا ایجاد کرده است.

به گزارش وبسایت نود، رادیو کادنا کوپه اسپانیا روز چهارشنبه مدرکی را منتشر کرد که در آن مشخص شده پلیس اسپانیا در حال بررسی ادعای یک کمک داور اسپانیایی مبنی بر فشار باشگاه رئال مادرید به او برای قضاوت به سود این تیم در ال کلاسیکو پیشرو است.

این مدرک شش صفحه‌ای فاش می‌کند این کمک داور که نمی‌خواهد نامش فاش بشود چگونه برای قضاوت به سود رئال مادرید تیم تحت فشار قرار گرفته است. در این مدارک آمده است که کمیته داوران اسپانیا تصمیم گرفته از این کمک داور در ال کلاسیکو روز ۲۱ نوامبر استفاده کند چون تصمیماتی که یک داور در ابتدای فصل به سود رئال مادرید گرفت جنجال زیادی به پا کرد.

ویسنته هرناندز که وکالت این کمک داور را بر عهده دارد به روزنامه اسپورت گفته: «شخصی به من گفت که یک داور اسپانیایی مشکل دارد و می‌خواهد با من صحبت کند. مشخصا این داور اهل بارسلونا نیست چون در این صورت نمی‌توانست در ال کلاسیکو قضاوت کند.

ما با هم ملاقات کردیم و او همه چیز را به من توضیح داد و گفت به دلیل فشاری که بهش وارد شده و اینکه این تنها راه پاک کردن فوتبال اسپانیا است می‌خواهد این قضیه را علنی کند. من به او توصیه کردم بهترین کار مراجعه به پلیس است. آن‌ها در حال بررسی پرونده هستند.»

کمیته داوران اسپانیا یک هفته قبل از برگزاری بازی های لالیگا اسامی داوران و دستیارانش را اعلام می‌کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *