خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / سه تیم مطرح انگلیسی به دنبال مسی

سه تیم مطرح انگلیسی به دنبال مسی

سه تیم مطرح انگلیسی به دنبال مسی

لیونل مسی

سه تیم مطرح لیگ برتری به دنبال جذب ستاره 28 ساله بارسلونا هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «سان» انگلیس خبر داد که لیونل مسی دو پیشنهاد خیلی خوب از یک باشگاه انگلیسی دریافت کرده است. بر اساس این گزارش ستاره آرژانتینی بارسلونا در چند ماه اخیر مورد توجه باشگاه‌های منچستریونایتد، چلسی و منچسترسیتی بوده و این سه باشگاه به دنبال این هستند یک سال پیش از پایان قرارداد فعلی این بازیکن که سال 2018 است، او را به خدمت بگیرند.

مسی در گفت‌وگو با یکی از نشریات هم تأیید کرده که یکی از سه باشگاه در هفته گذشته دو بار با او تماس گرفته‌ و پیشنهادی همکاری به وی داده‌ است. یک منبع آگاه به نشریه «سان» گفته پیشنهادی که این باشگاه انگلیسی به مسی داده، بهتر از چیزی است که دو باشگاه دیگر تصورش را می‌کنند.

رسانه‌های انگلیسی به این موضوع استناد کرده‌اند که با توجه به اینکه مسی این روزها از سوی مقامات قضایی اسپانیا به خاطر تخلف مالیاتی تحت پیگرد قانونی است، به زودی بارسلونا و لالیگا را به مقصد لیگ برتر انگلیس ترک خواهد کرد.

با این حال به نظر نمی‌رسد تا سال 2017 این اتفاق عملی شود چون مسی یک سال دیگر باید در بارسلونا بماند و پس از آن می‌تواند از این تیم جدا شود. تمامی این فرضیه‌ها در صورتی عملی خواهد شد که ستاره آرژانتینی آبی‌و‌اناری‌ها قراردادش را با بارسلونا تمدید نکند.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *