خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / گرث بیل در رادار بایرن‌مونیخ

گرث بیل در رادار بایرن‌مونیخ

گرث بیل در رادار بایرن‌مونیخ

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به عملکرد پر اُفت و خیز گرث بیل در رئال‌مادرید بعید نیست این باشگاه روی پیشنهاداتی که بیشتر آنها از جانب تیم‌های انگلیسی است فکر کند. روزنامه «دیلی میرر» خبر داده که در کنار تیم‌های لیگ برتری، بایرن‌مونیخ هم وضعیت بال ولزی سفیدپوشان مادریدی را زیرنظر دارد و به نظر می‌رسد قصد دارد او را جانشین آرین روبن کند.

بایرن‌مونیخ پس از اینکه در اواخر فصل گذشته فرانک ریبری را به دلیل مصدومیت از دست داد و مشخص شد که این بال فرانسوی به این زودی‌ها قادر به بازگشت به مستطیل سبز نیست اقدام به جذب داگلاس کاستا از شاختار دونتسک اوکراین کرد تا به نوعی جای خالی او را پر کند.

حالا آنها چشم به جذب گرث بیل برای جانشینی آرین روبن، دیگر بال خود دارند و با توجه به اینکه گفته می‌شود کارلو آنچلوتی در پایان فصل جاری، جای پپ گواردیولا را در نیمکت بایرن‌مونیخ خواهد گرفت احتمال پیوستن بیل به قهرمان آلمان قوت می‌گیرد. مربی‌ای که می‌داند چطور از بیل بهترین بازی را بگیرد و در دوران حضورش در رئال این را نشان داد.

بال پیشین تاتنهام که در تابستان 2013 به جمع مادریدی‌ها ملحق شد، در فصل اول حضورش در این تیم در 44 بازی از رقابت‌های مختلف 22 گل به ثمر رساند و در دهمین قهرمانی رئال در اروپا هم نقشی بسزا داشت. او در فصل دوم حضورش در تیم اول شهر مادرید در 48 بازی از رقابت‌های مختلف 17 گل زد و در فصل جاری در 6 دیدار دو گل به ثمر رسانده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *