خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / بارتومئو در انتقاد به تحریم‌های یوفا علیه بارسا: بس است دیگر!

بارتومئو در انتقاد به تحریم‌های یوفا علیه بارسا: بس است دیگر!

بارتومئو در انتقاد به تحریم‌های یوفا علیه بارسا: بس است دیگر!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا که در سال‌های اخیر چندین بار از سوی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) به طرق مختلف نقره‌داغ شده است، به تازگی به خاطر فعالیت‌های سیاسی هوادارانش در ورزشگاه نیوکمپ و به خاطر بر افراشتن پرچم کاتالونیا در بازی مقابل بایرلورکوزن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مجازات و برای کاتالان‌ها جریمه نقدی 40 هزار یورویی در نظر گرفته شد.

خوسپ ماریا بارتومئو با انتقاد از تحریم‌هایی که یوفا برای باشگاه بارسلونا در نظر گرفته است، در مجمع عمومی سالانه این باشگاه گفت: باشگاه بارسلونا در حالی از سوی یوفا جریمه و مورد تحریم قرار گرفته که این کار آنها، بحث آزادی بیان را زیر سؤال می‌برد. ما به خاطر ابراز احساسات مشروع تحریم شده‌ایم. ما نباید به خاطر این چیزها جریمه بشویم. بس است دیگر!

وی افزود: برای فرجام‌خواهی نسبت به تحریم‌هایی که برای ما در نظر گرفته شده به دادگاه عالی ورزش (CAS)  مراجعه خواهیم کرد و اگر در آنجا هم به نتیجه نرسیم به دیوان عالی کشور سوئیس رجوع می‌کنیم. این وظیفه ماست تا اعتماد هواداران‌مان را به دست بیاوریم و برای تحقق این هدف‌مان با دقت، شور و شوق و با مسئولیت کارمان را انجام می‌دهیم.

رئیس باشگاه بارسلونا در ادامه عنوان کرد: ما بر کیفیت رقابت‌پذیری خود افزودیم و چرخه جدیدی از پیروزی را با کسب دومین سه‌گانه قهرمانی آغاز کردیم. ما فاز اول از پروژه اسپای بارسا (فراهم‌سازی بزرگ‌ترین و بهترین امکانات ورزشی جهان در مرکز شهر بارسلونا) را با تلفیق کردن استراتژی اقتصادی خود با گذر از رقم درآمد 600 میلیون یورو تکمیل کردیم.

بارتومئو تأکید کرد: ما در شبکه‌های اجتماعی با داشتن بیش از 200 میلیون تعقیب‌کننده در بین باشگاه‌های جهان پیشتاز هستیم و بهترین وب‌سایت لیگ قهرمانان اروپا هم متعلق به ماست. بارسلونا در زمین فوتبال، در اجتماع، در اقتصاد و از جنبه‌های دولتی دارای شکل و فرم عالی است و باید به آن افتخار کنیم. اگر می‌خواهیم که در سال‌های آتی نیز در چنین سطحی باقی بمانیم باید به تکامل خود در یک محیط رقابتی ادامه بدهیم.

وی صحبت‌های خود را این‌گونه دنبال کرد: در حال حاضر ما بهترین باشگاه قرن هستیم و یکی از معدود باشگاه‌هایی هستیم که متعلق به اعضایش است. هنوز هم تیم اصلی بارسلونا به دنبال قهرمانی در تمامی رقابت‌هاست. لوئیس انریکه هم ثابت کرده بهترین مربی است که ما می‌توانستیم داشته باشیم.

رئیس باشگاه بارسلونا در پایان با اشاره به مبتلا شدن بازیکن و سرمربی پیشین تیم فوتبال بارسلونا به سرطان ریه گفت: مایلم از جانب خودم و باشگاه بارسلونا، با تمام وجود حمایت و علاقه خود نسبت به یوهان کرایف و خانواده‌اش را ابراز کنم و امیدوارم او این بازی را هم با پیروزی پشت‌سر بگذارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *