خانه / خبرهای فوتبال خارجی / نگاهی به صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا
1445852476817_sport.750.jpg پیروزی بارسلونا برابر ایبار از عناوین مهم روزنامه‌های ورزشی اسپانیاست.

نگاهی به صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

نگاهی به صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

تیفوسی : پیروزی بارسلونا برابر ایبار از عناوین مهم روزنامه‌های ورزشی اسپانیاست.

1445852476817_sport.750.jpg

به گزارش ایسنا، هفته نهم لیگای اسپانیا با پیروزی بارسلونا همراه شد. آبی اناری‌پوشان با نتیجه سه بر یک ایبار را شکست دادند.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به والنتینو روسی اختصاص دارد. موتور سوار ایتالیایی در یک حرکت زشت به مارک مارکس در مسابقات موتوجی پی والنسیا ضربه زد. روسی به خاطر این حرکت جریمه شد.

پیروزی اتلتیکو مادرید برابر والنسیا از عناوین این نشریه است. اتلتیکو با نتیجه دو بر یک میهمان خود را شکست داد. یانیک کاراسکو و جکسون مارتینس گل‌های میزبان را به ثمر رساندند.

پیروزی سه بر یک بارسلونا برابر ایبار و هت تریک لوییس سوارس از عناوین این روزنامه است.

قهرمانی لویس همیلتون در مسابقات جایزه بزرگ آمریکا از عناوین این نشریه است.

اخراج مایلا الکاراس، سرمربی لوانته پس از شکست سنگین تیمش برابر رئال سوسیداد از عناوین این روزنامه است.

آس

تیتر نخست این روزنامه به کیلور ناواس اختصاص دارد. دروازه‌بان رئال مادرید بیشترین مهار توپ را درمیان دروازه‌بان‌های تیم‌های اول اروپایی داشته است. او در 9 بازی، سه گل دریافت کرده و 27 بار توپ را مهار کرده است. این اتفاق در حالی رخ داده که 113 بار دروازه او هدف حریفان قرار گرفته است. مانوئل نویر آلمانی در 10 بازی، چهار گل دریافت کرده است و 15 بار توپ را مهار کرده است.

این نشریه به روسی اشاره دارد که به مارک مارکس در حین مسابقه ضربه زد.

پیروزی تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید برابر حریفان خود از عناوین این نشریه است.

نتایج دیدارهای هفته نهم لالیگای اسپانیا از عناوین این روزنامه است. سویا با چهار گل میزبان خود لوانته را شکست داد و دیدار تیم‌های لاس پالماس و ویارئال بدون گل به پایان رسید. در آخرین بازی هفته نیز اتلتیک بیلبائو میزبان اسپورتینگ خیخون است.

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به پیروزی بارسلونا اختصاص دارد. سوارس در شب اولین سالگرد حضورش در بارسلونا هت تریک کرد. در این دیدار خاویر ماسکرانو از بازی اخراج شد.

این روزنامه به رییس باشگاه بارسا اشاره دارد که او در جلسه دیروز اعضای باشگاه اعلام کرد که مساله جریمه به دلیل استفاده از پرچم‌های کاتالان را به شدت پیگیری می‌کند.

اسپورت

تیتر نخست این روزنامه به سوارس اختصاص دارد. مهاجم اروگوئه‌ای آبی اناری‌پوشان سه گل برای تیمش به ثمر رساند. ماسکرانو که در این بازی اخراج شد احتمال دارد ال کلاسیکو را از دست بدهد.

ضربه والنتینو روسی به مارکس از عناوین این نشریه است. موتورسوار اسپانیایی در این‌باره گفت: والنتینو به من ضربه زد. راننده ایتالیایی در جواب او اظهار کرد: مارک به چیزی که می‌خواست رسید، قهرمانی را از دست دادم.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *