خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ماسکرانو ال‌کلاسیکو را از دست می‌دهد؟
http://media.isna.ir/content/1443509751367_04715246-1024x683.jpg/4 احتمال دارد هافبک بارسلونا به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی شب گذشته (یکشنبه) دیدار ال کلاسیکو را از دست بدهد.

ماسکرانو ال‌کلاسیکو را از دست می‌دهد؟

ماسکرانو ال‌کلاسیکو را از دست می‌دهد؟

احتمال دارد هافبک بارسلونا به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی شب گذشته (یکشنبه) دیدار ال کلاسیکو را از دست بدهد.

http://media.isna.ir/content/1443509751367_04715246-1024x683.jpg/4

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، خاویر ماسکرانو در دقایق پایانی دیدار بارسلونا و ایبار کارت قرمز دریافت کرد. زمانی که داور به نفع بارسلونا خطا گرفت، ماسکرانو به خطاهای فراوان تیم حریف روی بازیکنان آبی – اناری پوش اعتراض کرد و سپس از داور کارت قرمز مستقیم دریافت کرد و اخراج شد.

چهار ساعت پس از پایان بازی دلیل اخراج بازیکن آرژانتینی اعلام شد. در دقیقه 84 بازی ماسکرانو توسط خاویر الخاندرو به دلیل فحش به کمک داور اول از زمین اخراج شد.

احتمال دارد بازیکن بارسلونا از چهار بازی محروم شود و به ال کلاسیکو نرسد چون قبلا سوآرس نیز به همین دلیل از چهار بازی محروم شده بود.

داور مادریدی پنج کارت زرد به بازیکنان ایبار نشان داد و راکیتیچ، نیمار و جرارد پیکه از تیم بارسلونا کارت زرد دریافت کردند. همچنین ماسکرانو کارت قرمز گرفت. بازیکنان باسکی 18 بار روی کاتالان‌ها خطا کردند که شش خطا تنها روی نیمار انجام شد.

پس از اخراج ماسکرانو و 10 نفره شدن بارسلونا، لوئیس سوآرس سومین گل خود را زد و هت تریک کرد.

لوئیس انریکه، سرمربی آبی – اناریها به نظر نمی‌رسد از اخراج بازیکن آرژانتینی خود خوشحال باشد. در حال‌ حاضر باید به بازی بعدی بارسلونا برابر ختافه فکر کند؛ دیداری که هافبک آرژانتینی حضور نخواهد داشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *