خانه / اخبار فوتبال ایران / دلیل خط خوردن طارمی از زبان خوردبین

دلیل خط خوردن طارمی از زبان خوردبین

دلیل خط خوردن طارمی از زبان خوردبین

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تصمیم «برانکو ایوانکوویچ» برای خط زدن طارمی ربطی به بازی با استقلال نداشت و وی به همه بازیکنان تذکر داده که فقط باید به بازی با ملوان سه امتیازش فکر کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود خوردبین درباره خط خوردن مهدی طارمی برای بازی با ملوان و ارتباطش برای جلوگیری از محرومیت این بازیکن برای بازی با استقلال، اظهار کرد: این اتفاق هیچ ارتباطی به بازی با استقلال ندارد. از خوبی‌های برانکو ایوانکوویچ یکی هم این است که از چنین اخلاق‌هایی دارد. من در جریان کار بودم. ما روز شنبه به خاطر عاشورای حسینی تمرین نداشتیم، روز جمعه چند نفر از بچه‌ها مرخصی می‌خواستند که برانکو با مرخصی مهدی طارمی موافقت کرد. طبعا سرمربی تیم انتظار داشت مهدی روز یکشنبه سر حال سر تمرین باشد ولی او هم خواب مانده بود و رویش هم نمی‌شد که بگوید خواب مانده است. به این ترتیب، برانکو به او اعلام کرد که فقط دور زمین بدود و نظر سرمربی این بود که وی در شرایط بازی با ملوان نیست. اینکه بخواهد او را برای دربی حفظ کرده باشد یا از این حرف‌ها نبود.

سرپرست تیم پرسپولیس تصریح کرد: در جریان بازی با ملوان هم به بازی با استقلال فکر نمی‌کنیم. با تمام قوا بازی خواهیم کرد، هدفمان کسب پیروزی است و بعد نوبت بازی با استقلال می‌شود.

خوردبین در پایان درباره اینکه در خبرها صحبت از حضور چهره‌هایی چون علی پروین و علی کریمی در تمرینات قبل از دربی می‌شود و آیا در این ارتباط صحبتی شده است؟ گفت: همه ما از دیدن آنها و همه پیشکسوتان خوشحال می‌شویم. اینجا خانه آنها است. این جور مسائل که صحبت کردنی نیست. هر وقت دلشان بخواهد، بیایند؛ قدمشان روی چشم. برای اینکه علی پروین در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کند که نیاز به صحبت نیست. هر زمان بیایند خوشحال می‌شویم. به طور قطع روی بچه‌ها هم تاثیر خوبی دارد. بالاخره علی پروین است و با خودش انرژی می‌آورد. بچه‌ها هم دوستش دارند که برای دیدنش به هیأت رفتند. علی کریمی هم همینطور است. بچه‌ها واقعا دوستش دارند و در تیم ملی هم که بازیکن برانکو بود.

وی درباره اینکه آیا در پیش بودن دربی روی عملکردها تاثیر خواهد گذاشت یا نه، به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: آقای برانکو به طور جدی به بازیکنان تذکر دادند که باید تمام تمرکز خود را روی بازی با ملوان بندر انزلی بگذارند چون ما به تمام سه امتیازهایی که در پیش داریم نیاز خواهیم داشت تا به هدف اصلی یعنی بازگشت به کورس قهرمانی برسیم. قرار نیست به واسطه دربی هیچ اتفاق خاصی در این بازی روی بدهد چون پیروزی در هر دو دیدار و دیدارهای بعدی را می‌خواهیم.

خوردبین در پایان گفت: تمام انتظار از بازیکنان این است که با تمام توان و تمرکز بازی کنند ولی خود را بی‌دلیل در معرض اخطار و محرومیت‌ها قرار ندهند که این خواست هم مربوط به تمام بازی‌ها می‌شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *