خانه / اخبار فوتبال ایران / دعوت اسدی از کیروش برای مناظره در برنامه نود ، اسدی: باید بدون واسطه با کی روش صحبت کنم

دعوت اسدی از کیروش برای مناظره در برنامه نود ، اسدی: باید بدون واسطه با کی روش صحبت کنم

دعوت اسدی از کیروش برای مناظره در برنامه نود ، اسدی: باید بدون واسطه با کی روش صحبت کنم

به دنبال مصاحبه سرمربی تیم ملی در برنامه نود و اظهارات وی، اسدی کی روش را به مناظره در برنامه نود دعوت کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا اسدی در مورد صحبت‌های کارلوس کی‌روش اظهار داشت: در برنامه تلویزیونی شب گذشته صحبتهایی در مورد اینجانب مطرح شد که علیرغم خویشتن داری نیاز به پاسخ گویی دارد. اینکه به صورت یک طرفه در یک جا حضور یابید و بر علیه دیگران صحبت کنید قطعا باعث رضایت همه و شخص شما خواهد شد ولی زمانیکه به صورت دو طرفه و حضوری در یک مناظره مسایل برطرف شود دیگر هیچ کس این اجازه را ندارد که به تنهایی به قاضی برود و راضی برگردد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال افزود: با توجه به تمام مطالب عنوان شده و اینکه پیش از این هم بارها گفته ام و در عمل هم نشان داده ام که برای منافع ملی کشورم سکوت کرده و بسیاری از مطالب را بیان نکرده ام، اما زمانی که موضوع شخصی شود و برخی افراد بدون اطلاع صحبت کنند، مجبور به پاسخگویی هستم. از شب گذشته تاکنون بسیاری از رسانه ها از من درخواست مصاحبه داشته اند و برای اینکه من هم به تنهایی به قاضی بزرگ که افکار عموم مردم عزیز کشورم است، نرفته باشم از سرمربی تیم ملی دعوت می کنم در همان برنامه تلویزیونی که از من صحبت کرده حضور یابد تا بتوانم به صورت رو در رو و بدون واسطه و هیچ مشکلی با وی صحبت کنم و مطالب مختلف را که در مدت حضورم در فدراسیون در مورد من مطرح شده را بطور مشروح به آگاهی مردم عزیز برسانم.

وی خاطرنشان کرد: از برنامه نود هم می خواهم همانطور که این امکان بوجود می آید که افراد در این برنامه بیایند و صحبت کنند، امیدوارم رسم امانت داری در نظر گرفته شود تا حقوق افراد ضایع نشده و در هفته آینده نیز این امکان بوجود بیاید تا در این مورد به صورت مفصل صحبت و همه زوایا و موارد مختلف مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *