خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مظلومی: با بازی هجومی به دنبال برد در دربی هستیم/ با کرار برخورد می‌شود

مظلومی: با بازی هجومی به دنبال برد در دربی هستیم/ با کرار برخورد می‌شود

مظلومی: با بازی هجومی به دنبال برد در دربی هستیم/ با کرار برخورد می‌شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار فردا (جمعه) استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: امیدوارم یک بازی خوب و در خور نام فوتبال ایران و استقلال و پرسپولیس را به نمایش بگذاریم. این یک بازی بین‌المللی است و به عقیده من همه دنیا، حتی فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم به آن نظر دارند.

برای حفظ صدر جدول به دنبال پیروزی در دربی هستیم
وی ادامه داد: دیدار پرسپولیس و استقلال یکی از پرتماشاگرترین و حساس‌ترین بازی‌هاست که تمام دنیا آن را نگاه می‌کنند. من امیدوارم فردا بازی خوبی از آب دربیاید و تماشاگران نیز راضی باشند. ما با برنامه‌ریزی که انجام دادیم و ترتیبی که اتخاذ می‌کنیم برای پیروزی به زمین می‌رویم، چون بردن این بازی برای ما بسیار مهم است و می‌خواهیم صدر جدول را حفظ کنیم. با تمام احترامی که برای مجموعه پرسپولیس قائلم با توکل به خدا ان‌شاءالله برای سه امتیاز به زمین می‌رویم.

از تمام بازیکنان حمایت می‌کنم اما به خاطر ترک اردو با کرار برخورد می‌شود
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص قهر کرار جاسم از اردوی این تیم در روز گذشته و اینکه آیا این بازیکن عراقی به او خیانت نکرده و به استقلال ضربه نزده است، عنوان کرد: می‌دانستم در مورد کرار می‌پرسید. به نظرم بهتر است به دربی فکر کنید. من از همه بازیکنان چه ایرانی و چه خارجی حمایت می‌کنم، اما آنها نیز باید نظم و انضباط تیمی را رعایت کنند. هر بازیکنی که بخواهد بی‌نظمی کند چه بازیکن بزرگ و چه بازیکن جوان‌مان با آن برخورد می‌کنم. مسلماً به خاطر ترک اردو با کرار برخورد می‌شود.

کرار در اختیار باشگاه قرار گرفته تا تکلیفش روشن شود
مظلومی افزود: کرار مشکل مالی دارد و مشکل مالی ربطی به نظم تیمی ندارد. او باید به باشگاه برود تا مشکل مالی‌اش را حل کند. بازیکن من باید با تمام وجود در تمرین حضور داشته باشد، مثل دیگران که با وجود مشکلات زیاد به نحواحسن تمرین کردند و حاشیه‌ای درست نمی‌کنند. به هرحال کرار در اختیار باشگاه قرار گرفته تا تکلیفش روشن شود، هرچند او پیغام داده که امروز به تمرین بیاید. فعلاً که من در نشست خبری هستم و تصمیمی در خصوص کرار نگرفته‌ام.

بعد از برتری مقابل سپاهان توقع هواداران از ما بالا رفته است
وی در مورد اینکه چه صحبتی با بازیکنانش کرده که به خاطر برد 3 بر صفر مقابل سپاهان با غرور در دیدار مقابل پرسپولیس به میدان نروند، گفت: بازی با سپاهان به تاریخ پیوست. به بازیکنان گفتم که بازی برابر پرسپولیس با همه دیدارها فرق دارد. حتی توقع هواداران بعد از این بازی بالا رفته است، در صورتی که بازی با پرسپولیس با همه بازی‌ها تفاوت دارد.

ما آماده‌ایم تا پرسپولیس را شکست دهیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: صحبت‌های لازم با بازیکنان شده و مسلماً آنها بازی با سپاهان را فراموش کرده و به پرسپولیس فکر خواهند کرد. دربی حساسیت خودش را دارد. این حساسیت بین رسانه‌ها و همچنین هواداران وجود دارد و بازیکنان با تمام جان و دل همه وجودشان را برای این دیدار خواهند گذاشت. پرسپولیسی‌ها هم برای برد به میدان می‌آیند و هر تیمی که از لحظه‌ها استفاده کند و اسیر حاشیه‌ها نشود می‌تواند پیروز میدان شود. ما آماده‌ایم تا پرسپولیس را شکست دهیم.

در دربی تهاجمی بازی می‌کنیم
مظلومی در پاسخ به این سؤال که «با توجه به تفکرات هجومی شما در دربی‌های گذشته و همچنین تفکرات هجومی برانکو، آیا فردا جمعه دو تیم احتیاط را کنار می‌گذارند یا خیر؟»، گفت: تفکرات همکارم را نمی‌دانم، ولی من دوست ندارم بازی با تساوی بدون گل تمام شود. ما به دنبال آن هستیم که بازی تهاجمی به نمایش بگذاریم. هواداران با سختی‌های زیاد از چند ساعت قبل در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند و انتظار دارند حتی اگر بازی مساوی می‌شود گل داشته باشد.

انگیزه بازیکنانم بالاست و سخت است از میان آنها 3 نفر را خط بزنم
وی با اعلام اینکه برای بازی فردا محروم و مصدومی ندارند، گفت: برای من در حال حاضر آسان نیست از میان 21 بازیکن آماده سه نفر را خط بزنم، چون انگیزه آنها بالاست.

به پیروزی فکر می‌کنیم و دنبال لقب نیستیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه به دلیل پیروزی در دربی‌های گذشته لقب سوبله چوبله را به او داده‌اند و آیا اکنون دنبال لقب جدیدی است، گفت: دنبال لقب نیستیم، اما خوشحالم این عدد (اشاره به 4) را با همکاری دوستان برجای گذاشتیم. ما به بردن فکر می‌کنیم و دنبال لقب نیستیم.

حضور بازیکنان جوان می‌تواند زیبایی‌های دربی را بیشتر کند
مظلومی در خصوص حضور بازیکنان جوان در ترکیب هر دو تیم استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: خوب است که استقلال و پرسپولیس تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه هستند که این مسئله می‌تواند زیبایی دربی را بیشتر کند. قطعاً در دیداری مانند دربی انگیزه جوانان بالاست و می‌شود در کنار این مسئله از تجربه بازیکنان باتجربه هم استفاده کرد.

هیچ وقت از دربی نترسیدم
وی در خصوص اینکه خودش بارها در دربی بازی کرده و اینکه آیا می‌تواند تجربیاتش را به بازیکنان انتقال دهد تا آنها استرس کمتری داشته باشند، گفت: بالاخره بازی کردن در دربی روی کار مربیگری در این بازی هم تأثیر می‌گذارد. من هیچ وقت از دربی نترسیدم و سعی کردم این حس را به بازیکنانم هم منتقل کنم. ترسیدن نشانه شکست و مرگ است. به خاطر همین سعی می‌کنم تجربیات دوران بازیگری‌ام در دربی را به مربیگری هم انتقال بدهم. به بازیکنانم گفته‌ام که دربی فرقی با دیگر بازی‌ها ندارد. از دید من دربی مانند بازی‌های دیگر است، فقط تماشاگران بیشتری دارد و افکار عمومی بیشتری روی آن نظارت می‌کنند.

پس از بازی با سپاهان با هیچ رسانه‌ای صحبت نکردم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به سؤالی در مورد مصاحبه روز گذشته‌اش گفت: من پس از بازی با سپاهان که در نشست خبری حضور پیدا کردم تا الان با هیچ رسانه‌ای صحبت نکردم.

وی درپایان در خصوص اینکه سال گذشته گفته است در دربی معروفی که استقلال پیروزی 2 بر صفر را با شکست 3 بر 2 عوض کرده به او خیانت شده است، گفت: من هیچ وقت اسم خیانت نیاوردم. شما هم بهتر است به گذشته برنگردید و به بازی روز آینده توجه کنید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *