خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بنیتس: به کارم در رئال مادرید نمره نمی‌دهم

بنیتس: به کارم در رئال مادرید نمره نمی‌دهم

بنیتس: به کارم در رئال مادرید نمره نمی‌دهم

سرمربی اسپانیایی کهکشانی‌ها از نمره دادن به عملکرد خود در چهار ماه فعالیتش در کنار سفیدپوشان پایتخت اسپانیا، خودداری کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل بنیتس در گفت‌و‌گو با رادیو ناسیونال اسپانیا به آن دسته از افرادی که از او به خاطر شیوه بازی رئال مادرید انتقاد می‌کنند پاسخ داد، اما حاضر نشد به عملکردش نمره بدهد.

بنیتس در پاسخ به این سؤال که تا اینجای کار به خودش چه نمره‌ای می‌دهد، گفت: من عملکرد یک سرمربی را در میانه فصل مورد قضاوت قرار نداده و به آن نمره نمی‌دهم، چون معتقدم که این کارها را باید در پایان فصل انجام داد، زمانی که مشخص می‌شود او به اهدافش رسیده است یا خیر. ما هنوز در فاز ابتدایی کار خود قرار داریم و در ابتدای یک پروژه بزرگ هستیم.

بنیتس در پاسخ به این سؤال که آیا از تحلیل‌های منفی که در انتقاد از عملکرد رئال مادرید صورت می‌گیرد، تعجب می‌کند، عنوان کرد: بله. من متعجبم که با وجود تمام اتفاقات خوبی که دارد رخ می‌دهد، مردم فقط روی آن بخش‌هایی که عملکرد ما ضعیف دارد، تمرکز می‌کنند. من همیشه یکسری چیزها را به مادریدی‌‌ها می‌گویم. می‌دانیم که به کجا می‌خواهیم برسیم و این مسائل حاشیه‌ای ما را از مسیرمان خارج نمی‌کند. به صدایی‌‌هایی که از خارج از باشگاه می‌آیند گوش می‌کنیم، اما من تیمی دارم که مرا ترغیب می‌کند روی اهداف خود تمرکز داشته باشم.

سرمربی پیشین لیورپول درباره تصویری که برخی رسانه‌ها از او به عنوان یک آدم نه چندان دلچسب ساخته‌اند هم تأکید کرد: شنیده‌ام که می‌گویند بنیتس مقدار روغن زیتون داخل سالادها را هم اندازه می‌گیرد یا یکسری داستان‌ها مسخره دیگر. در بین دوستان من همیشه همان‌طور رفتار می‌کنم که پیش از این رفتار می‌‌کردم.

بنیتس در پاسخ به این سؤال که آیا می‌داند باید چیزی برای رئال مادرید کسب کند وگرنه اخراج خواهد شد، گفت: تجربه به من کاری را که باید انجام دهم، می‌گوید و آن تمرکز روی بردن بازی بعدی است. این‌گونه است که شما باید امتیاز جمع کنید و در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا پیش بروید.

سرمربی کهکشانی‌ها در پایان در خصوص این موضوع که رئال مادرید هوادارانی پرتوقع دارد که شأن، بازی زیبا و موفقیت را همزمان می‌خواهند، اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم این‌طور باشد. هواداران پیروزی می‌خواهند و اینکه بازیکنان‌شان با تمام وجود بازی کنند. تمام مادریدی‌ها، سانتیانا، دل‌بوسکه و خوانیتو را دوست دارند. وقتی به شما می‌گویم که این رئال بازی‌های فوق‌العاده فراوانی انجام خواهم داد، یعنی این همان راهی است که باید در پیش بگیریم.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *