خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مورینیو: این فصل قول کسب سهمیه لیگ قهرمانان را نمی‌دهم
moriniho

مورینیو: این فصل قول کسب سهمیه لیگ قهرمانان را نمی‌دهم

مورینیو: این فصل قول کسب سهمیه لیگ قهرمانان را نمی‌دهم

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال چلسی با تمجید از همتای خود در لیورپول، اعتراف کرد که قول نمی‌دهد تیم این فصل جزو چهار تیم صدرجدولی فصل جاری لیگ برتر انگلیس را به پایان برساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری قبل از بازی تیمش برابر لیورپول نخست به وضعیت پدرو و دیه‌گو کاستا، دو مهاجم اسپانیایی تیمش اشاره داشت و گفت: مصدومان زیادی ندارم. کورتوا و ایوانوویچ مصدوم هستند و در مورد پدرو و دیه‌گو هم باید منتظر بمانیم. سایر بازیکنان‌مان مشکلی ندارند. من به وضعیت آنها کمی امیدوار هستم، وگرنه آنها را به آخرین تمرینات تیم نمی‌بردم.

مورینیو با خودداری از اظهارنظر درباره متخلف شناخته شدنش از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس به دلیل جنجال اخیرش در بازی برابر وستهام درباره احتمال مجازات شدنش با محرومیت یک جلسه‌ای وی از حضور در ورزشگاه، اظهار داشت: به مجازات شدنم نه خوشبین هستم و نه بدبین. فقط باید منتظر ماند و دید چه می‌شود.

آقای خاص درباره لیورپول و کلوپ هم تأکید کرد: همه چیز مثل قبل است، البته به اقتضای شرایط مسابقه، انجام برخی تغییرات تاکتیکی در بازی‌مان طبیعی است، اما این هم بخشی از فوتبال است به خصوص زمانی که شما دارید درباره دو مربی تاپ حرف می‌زنید.

مورینیو درباره رابطه‌اش با یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول هم عنوان کرد: او از آن دسته کسانی است که من خیلی دوست‌شان دارم. به عنوان یک مربی، آمار همه چیز را درباره او می‌گویند. صرفنظر از فصل گذشته که باید آن را فراموش کرد، آمار کلوپ نشان می‌دهند که او یکی از بهترین مربیان اروپاست.

اُفت عملکرد ادن ازار، موضوع دیگری بود که آقای خاص به آن اشاره داشت. او گفت: من از او به خاطر از دست دادن یک پنالتی مهم (مقابل استوک‌سیتی در جام اتحادیه) انتقاد نخواهم کرد. او دو ساعت بازی کرد و بازی‌اش هم خوب بود. من از عملکردش برابر استوک‌سیتی راضی هستم، همین‌طور از بازی‌اش برابر دیناموکیف. او در چند بازی نیمکت‌نشین بود، چون از عملکردش رضایت نداشتم و فکر هم می‌کنم که آن تصمیم برای خود او هم خوب بود. ازار اما به نیمکت‌نشینی‌اش واکنشی نشان داد که من از آن راضی هستم.

سرمربی پرتغالی چلسی در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال دارد او دیدیه دروگبا – مهاجم ساحل عاجی تیم فوتبال تورنتوی کانادا که این روزها خوب گل می‌زند – را در ماه ژانویه به طور قرضی به خدمت بگیرد، عنوان کرد: خیر.

مورینیو در جواب خبرنگاری که سؤالی دیگر از او درباره کلوپ پرسید، گفت: دیگر درباره کلوپ حرف نمی‌زنم، همین‌طور درباره بازیکنان لیورپول.

باخت‌های متوالی چلسی و وضعیت نه چندان جالب این تیم در جدول رده‌بندی لیگ برتر سوژه دیگری بود که آقای خاص به آن پرداخت.

وی تأکید کرد: من هرگز در شرایطی مشابه آنچه امسال تجربه کرده‌ام، نبوده‌ام. آیا می‌خواهید داستان مرا بدانید؟ می‌خواهید کتاب مرا خریداری کنید؟ چطور با این وضعیت دست‌و‌پنجه نرم خواهم کرد؟ فعلاً دارم کار می‌کنم. نمی‌توانم قول بدهم که این فصل سهمیه لیگ قهرمانان را کسب می‌کنیم. نظر من درباره وضعیت فعلی چلسی مهم نیست، چون چیزی که شما (خبرنگاران) می‌نویسید کاملاً درست است.

مورینیو در پایان در جواب این سؤال که آیا بازی چلسی – لیورپول برای او یک بازی است که در آن محکوم به کسب پیروزی است، گفت: من در همه بازی‌های تیمم محکوم به کسب پیروزی هستم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *