خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کلوپ: مورینیو آدمی دوست‌داشتنی است به شرط اینکه خبرنگار و داور نباشید!

کلوپ: مورینیو آدمی دوست‌داشتنی است به شرط اینکه خبرنگار و داور نباشید!

کلوپ: مورینیو آدمی دوست‌داشتنی است به شرط اینکه خبرنگار و داور نباشید!

تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، در‌ آستانه جدال حساس خارج از خانه تیم فوتبال لیورپول برابر چلسی در هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس، یورگن کلوپ، سرمربی قرمزپوشان مرسی‌ساید اظهارنظری دو پهلو درباره ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان لندن داشت که هم تمجیدآمیز بود و هم به درگیری‌های اخیر او با داوران اشاره داشت.

کلوپ که تیمش فردا (شنبه) از ساعت 16:15 به وقت تهران میهمان چلسی خواهد بود، اظهار داشت: من کار مورینیو را تحسین می‌کنم. اگر شما یک داور یا خبرنگار نباشید، مورینیو برای‌تان می‌تواند یک آدم دوست‌داشتنی باشد. در طول بازی‌ها هر دوی ما احساساتی می‌شویم، اما در عین حال حرفه‌ای هستیم. همه چیز میان ما خوب است.

کلوپ ادامه داد: زمانی که در آلمان مربیگری می‌کردم، گاهی اوقات من و مورینیو برای یکدیگر پیام می‌فرستادیم. من برای کار او احترام قائلم. او آدم خوبی است.

بازی‌های لیورپول و چلسی در چند سال اخیر همواره بازی‌هایی پرتنش از آب درآمده‌اند، اما کلوپ تأکید کرد که در بازی فردا، برای دو تیم فقط کسب نتیجه‌ای متفاوت نسبت به نتایج اخیرشان اهمیت دارد و بس.

وی تأکید کرد: این بازی در طول تاریخ بازی مهمی بوده است. این هفته اما این بازی تیم نهم جدول برابر تیم پانزدهم است و ما این شانس را داریم که شرایط‌مان را ارتقا دهیم. آنقدرها به حریف و وضعیتش فکر نمی‌کنیم. این بازی بزرگ است، اما من در 15 سال مربیگری‌ام شرایطی این‌چنینی را زیاد دیده‌ام و بازی‌های بزرگ فراوانی را تجربه کرده‌ام. مثل سایر بازی‌ها، این بازی را می‌توانیم ببریم و این تمام چیزی است که در ذهن من می‌گذرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *