خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مصاحبه استقلالی ها بعد از دربی 81
http://media.isna.ir/content/1446219455871_amin+khosroshahi1-24.jpg/4 تیفوسی : مصاحبه بازیکنان استقلال بعد از دربی 81 :

مصاحبه استقلالی ها بعد از دربی 81

مصاحبه استقلالی ها بعد از دربی 81

تیفوسی : مصاحبه بازیکنان استقلال بعد از دربی 81 :

http://media.isna.ir/content/1446219455871_amin+khosroshahi1-24.jpg/4

ابراهیمی: اگر شانسی بود، چرا پرسپولیسی‌ها بیشتر گل نزدند

هافبک تیم فوتبال استقلال دخالت شانس را در تساوی تیمش برابر پرسپولیس کاملا مردود دانست.

به گزارش ایسنا، امید ابراهیمی پس از تساوی تیمش در شهرآورد 81 پایتخت گفت: بازی خوبی بود. ما تمام تلاش‌مان را کردیم که برنده شویم. پس از گلی که زدیم، عقب آمدیم که نباید این کار را می‌کردیم. این بازی تمام شد و برای‌مان تجربه‌ای شد که در بازی‌های بعدی از آن استفاده کنیم.

او در واکنش به اظهارنظر پرسپولیسی‌ها مبنی بر این که استقلال خوش‌شانس بود و با عملکرد خوب رحمتی توانست از پرسپولیس امتیاز بگیرد، گفت: اگر شانسی بود، چرا آنها گل نخوردند. آنها اگر می‌توانستند گل بزنند در طول بازی باید این کار را می‌کردند نه این که بعد از بازی بگویند می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. ما هم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

وی درباره صحنه‌ای که معتقد به پنالتی بود نیز گفت: در آن لحظه فکر کردم که مدافع پرسپولیس من را از پشت زد اما ترکی پنالتی نگرفت. باید فیلم آن صحنه را ببینم اما فکر می‌کنم بازیکن حریف به من برخورد کرد.

چشمی: نمی‌دانم ترکی 40 ثانیه پایانی را برای چه گرفت

 
روزبه چشمی

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز نمی‌دانم ترکی آن 40 ثانیه پایانی را برای چه گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روزبه چشمی در خصوص عملکرد داور دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: هنوز نمی‌دانم ترکی آن 40 ثانیه پایانی را برای چه گرفت. بازی باید زودتر تمام می‌شد و ما برنده می‌شدیم.

وی در خصوص اینکه استقلال پس از به ثمر رساندن گل چرا عقب کشید، گفت: طبیعی بود که پس از به ثمر رسیدن گل ما عقب کشیده و پرسپولیس‌ها حمله کنند.

 

برهانی: باید پیروز می‌شدیم/ داور بی‌جهت یک دقیقه اضافه‌تر گرفت

مهاجم باسابقه استقلال می‌گوید به هر شکلی که شده بود تیمش باید این بازی را برنده می شد.

به گزارش ایسنا، آرش برهانی پس از پایان شهرآورد پایتخت اظهار کرد: به هر شکلی که شده بود باید این بازی را پیروز می‌شدیم اما متاسفانه گل دقایق پایانی کار را خراب کرد و نتوانستیم پیروز شویم. مطمئنم می‌توانستیم پیروز داربی باشیم اما بازی‌های مهم‌تر دیگری پیش رو داریم و باید در آن بازی‌ها موفق شویم.

وی در پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از این داربی چیست؟ گفت: فکر می‌کنم دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند و این داربی یکی از بهترین بازی‌های دو تیم بود. تماشاگران هم از این بازی لذت بردند.

بازیکن استقلال درباره قضاوت محسن ترکی گفت: داور بازی قضاوت خوبی داشت اما فکر می‌کنم بی‌جهت یک دقیقه اضافه‌تر از زمانی که اعلام کرده بود اعمال کرد.

طالب‌لو: بازی از دقیقه یک هیجان داشت/ قضاوت ترکی همیشه باثبات است

دروازه بان ذخیره تیم فوتبال استقلال از اینکه تیمش نتوانسته در داربی پیروز شود ابراز تاسف کرد.

به گزارش ایسنا، وحید طالب‌لو پس از تساوی دیدار تیمش مقابل پرسپولیس، اظهار کرد: بازی خوبی بود و از دقیقه یک هیجان داشت. فکر می‌کنم تماشاگران از دیدن این بازی لذت بردند هر چند متاسفانه نشد که برنده باشیم. شاید قسمت‌مان نبود. از هواداران‌مان تشکر می‌کنم که برایمان سنگ تمام گذاشتند، امیدوارم در بازی بعدی به نتیجه دلخواه برسیم.

وی درباره اظهارنظر پرسپولیسی‌ها مبنی بر اینکه آنها چهار یا پنج گل می‌توانستند بزنند، گفت: بالاخره در بازی هم ما موقعیت داشتیم و هم آنها. نمی‌شود که همه توپ‌ها به گل تبدیل شود.

دروازه‌بان دوم استقلال همچنین عملکرد تیم داوری را خوب توصیف کرد و گفت: ترکی همیشه در قضاوت‌هایش ثبات داشته و من به او احترام می‌گذارم.

وی درباره اینکه بالاخره چه زمانی درون دروازه‌ تیمش قرار می‌گیرد هم گفت: من بازیکن استقلال هستم و با تمام وجود با این تیم تمرین می‌کنم. هر زمان کادرفنی صلاح بدانند بازی خواهم کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *