خانه / اخبار فوتبال ایران / کفاشیان: به کی‌روش تذکر کتبی داده‌ایم؛ مصاحبه کند، جریمه می‌شود/ هم به ما خوش می‌گذرد، هم رسانه‌ها!

کفاشیان: به کی‌روش تذکر کتبی داده‌ایم؛ مصاحبه کند، جریمه می‌شود/ هم به ما خوش می‌گذرد، هم رسانه‌ها!

کفاشیان: به کی‌روش تذکر کتبی داده‌ایم؛ مصاحبه کند، جریمه می‌شود/ هم به ما خوش می‌گذرد، هم رسانه‌ها!

تیفوسی : رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛ به سرمربی تیم ملی بابت مصاحبه‌ها و بیانیه‌های اخیرش علیه دبیرکل فدراسیون فوتبال تذکر کتبی داده شده است.

به گزارش خبرنگار نود، علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه امضای تفاهم‌نامه با رئیس افتخاری فدراسیون فوتبال ژاپن گفت: به کارلوس کی‌روش تذکر کتبی داده‌ایم و به او گفته‌ایم که اگر بار دیگر مصاحبه کند، جریمه خواهد شد. فردا هم با او جلسه‌ای خواهیم داشت تا در خصوص اتفاقات اخیر گفتگو کنیم.

کفاشیان ادامه داد: این فضا که برای رسانه‌ها خوب است و به ما هم خوش می‌گذرد! این مسئله از رسانه‌ها شروع شد. یک سنگ به چاه انداخته شد و صد نفر باید برای خروج آن تلاش کنند. نباید بین سرمربی تیم ملی و دبیر فدراسیون جدل شود. طبق قرارداد به کارلوس کی‌روش تذکر کتبی دادیم که بدون هماهنگی مصاحبه نکند و فقط در مورد تیم ملی صحبت کند.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: فردا جلسه‌ای دیگری با کی‌روش خواهیم داشت تا در مورد برنامه‌های تیم ملی صحبت‌هایی داشته باشیم و باز هم در آن جلسه به وی در خصوص مصاحبه‌هایش تذکر خواهیم داد.

کفاشیان در واکنش به این موضوع که رسانه‌ها شروع‌کننده این دعوا نبودند، گفت: منظورم این بود که این موضوع از رسانه‌ها شروع شد.

رئیس فدراسیون در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه‌اش با کی‌روش، اسدی هم حضور پیدا خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: فعلا قرار نیست ایشان باشد اما اگر لازم باشد اسدی هم در جلسه حضور پیدا خواهد کرد. آنچه مشخص است از این پس اسدی به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال به حمایتش از تیم ملی ادامه خواهد داد و کی‌روش نیز برنامه‌های خود را در تیم ملی پیاده می‌کند و از این پس شاهد حواشی مانند گذشته نخواهیم بود.

کفاشیان درباره اینکه چرا در فدراسیون فوتبال هرج و مرج است و هرکسی در خصوص دیگر ارکان فدراسیون صحبت می‌کند، گفت: این آزادی بیان است و هرکسی می‌تواند نظراتش را بدهد.

کفاشیان در واکنش به این مسئله که در فدراسیون هرج ومرج وجود دارد و این به معنای آزادی بیان نیست، گفت: هرج و مرجی در فدراسیون فوتبال نیست و اکنون هم روی روال کارمان را انجام می‌دهیم و ۵-۶ تیم ملی فوتبالمان به مسابقات مهم اعزام می‌شوند و اگر کسی هم نظری دارد نظراتش را می‌گوید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *