سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / نویدکیا سرمربی موقت سپاهان شد

نویدکیا سرمربی موقت سپاهان شد

نویدکیا سرمربی موقت سپاهان شد

لحظاتی پیش خبر آمد که محرم نویدکیا به عنوان سرمربی موقت این تیم منصوب شده است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، مدیرعامل سپاهان می‌گوید مسئولیت فنی سپاهان در بازی با راه آهن به نویدکیا واگذار شده است.

اصغر باقریان  درباره اینکه گفته می‌شود مسئولیت فنی سپاهان در بازی مقابل راه‌آهن به محرم نویدکیا واگذار شده است گفت:‌ بله این موضوع صحت دارد و ما از محرم خواستیم که این بازی را مدیریت کند و مجید بصیرت و قاسم زاغی نژاد هم ازکنار زمین به او کمک می‌کنند.

او در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد محرم پس از این بازی هم هدایت سپاهان را بر عهده بگیرد گفت: نه ما در حال بررسی گزینه‌ها هستیم و از محرم خواستیم فقط این بازی را به کمک دستیاران حسین فرکی مدیریت کند.

در هر حال محرم نویدکیا هنوز مدرک مربیگری A‌ندارد و نشستن او روی نیمکت سپاهان به این راحتی نیست.

مدیرعامل سپاهان درباره اینکه گفته است استیماچ نزدیک‌ترین گزینه برای هدایت سپاهان است و اینکه آیا از بدون تیم بودن او مطمئن هستند گفت:‌ در حال حاضر استیماچ شرایط مساعدی برای هدایت سپاهان دارد و طبق استعلامی که گرفتیم او بدون تیم است. باید بررسی‌های لازم را انجام دهیم تا سرمربی انتخاب شود. در حال حاضر نام ۱۰-۱۵ مربی در لیست سپاهان قرار دارد و با بررسی این ۱۵ نام به گزینه نهایی دست می‌یابیم.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *