پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10437 12 آبان 1394 ساعت [ 20:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یحیی گل محمدی : می خواهیم پرسپولیس را شکست دهیم

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان گفت: ذوب‌آهن در مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی است و امیدوارم که به هدف خود دست پیدا کند.

یحیی گل محمدی : می خواهیم پرسپولیس را شکست دهیم

تیفوسی : سرمربی ذوب‌آهن اصفهان گفت: ذوب‌آهن در مسابقات جام حذفی باشگاه‌های کشور به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی است و امیدوارم که به هدف خود دست پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، یحیی گل‌محمدی در آستانه دیدار ذوب‌آهن برابر پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور اظهار داشت: پس از پیروزی برابر راه‌آهن در لیگ برتر بازیکنان از شرایط خوبی برخوردار هستند. در فرصتی که برای آماده‌سازی پیش از دیدار با پرسپولیس داشتیم تمرینات خوبی برگزار کردیم و بازیکنان در وضعیت مطلوبی به سر می‌برند و آماده این دیدار مهم هستند.

وی با بیان اینکه ذوب آهن به دنبال این است تا بهترین بازی خود را به نمایش بگذارد، افزود: ما تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را در این بازی داشته باشیم. به هر حال ذوب‌آهن مدافع عنوان قهرمانی است و هدف ما این است که بتوانیم امسال این عنوان را تکرار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پرسپولیس هفته گذشته در داربی تهران نمایش خوبی داشت و نشان داد به لحاظ کیفیت فنی به سطح مطلوب و مورد انتظار رسیده است اما این دلیل نمی‌شود که ما با هراس از این تیم وارد میدان شویم. ما به دنبال این هستیم تا از میزبانی خود بیشترین بهره را ببریم و در خانه با پیروزی به مرحله بعد صعود کنیم.

گل‌محمدی تصریح کرد: فردا هر تیمی که مستحق پیروزی است به برتری خواهد رسید و به جمع چهار تیم پایانی مسابقات صعود می‌کند.

وی درباره شرایط بازیکنان تیمش در این بازی گفت: به جز مهرداد قنبری و محمد نژادمهدی که در حال پشت سر گذاشتن دوره درمان هستند خوشبختانه آسیب‌دیده دیگری نداریم. اما عملکرد خوب حجت حق‌وردی و بازیکنان جایگزین در بازی قبل، ما را امیدوار کرد که این بازیکنان جوان در بازی فردا از پس این مسئولیت بربیایند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت