خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مورینیو: به سطحی رسیده‌ام که سایرین چیزهای زیادی برای یاد دادن به من ندارند
moriniho

مورینیو: به سطحی رسیده‌ام که سایرین چیزهای زیادی برای یاد دادن به من ندارند

مورینیو: به سطحی رسیده‌ام که سایرین چیزهای زیادی برای یاد دادن به من ندارند

سرمربی تیم فوتبال بحران‌زده چلسی که این روزها شایعه اخراجش از هر سو شنیده می‌شود، تصور نمی‌کند که به این زودی از سمت خود برکنار شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری قبل از بازی چهارشنبه تیمش برابر دیناموکیف در دور چهارم دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، تأکید کرد که هنوز چند سال دیگر در چلسی کار دارد، اگرچه چهار سال دیگر تا پایان قرارداد مورینیو باقی‌ مانده اما نتایج ضعیف و شکست‌های پی‌درپی چلسی سبب شده که گمانه‌زنی‌هایی درباره آینده مورینیو صورت بگیرد.

مورینیو با یادآوری زمان باقی مانده از زمان قراردادش به خبرنگاران گفت: من چهار سال دیگر قرارداد دارم، در واقع سه سال و هفت ماه یا در چیزی در همین حدود. برای پیشرفت و خارج کردن تیمم از این وضعیت کاری را انجام خواهم داد که همیشه انجام داده‌ام. مطالعه کردن برای یاد گرفتن چیزهای جدید. البته وضعیت من به گونه‌ای است که یاد گرفتن چیزهای جدید از بقیه برایم سخت است چون وقتی به سطحی می‌رسید که من قرار دارم، سایرین چیزهای زیادی برای یاد دادن به شما ندارند.

مورینیو ادامه داد: در این شرایط شما باید خودتان چیزهای جدیدی را بیاموزید واین کار را باید با تجربیات خود و تحلیل روزمره عملکردتان، کاری که ما الان داریم انجام می‌دهیم، عملی کنید. به همین دلیل من گروهی از دستیاران دارم که هر روز با آنها در مورد عملکرد تیم بحث می‌کنم.

تیم فوتبال چلسی چهارشنبه شب در حالی میزبان دیناموکیف است که بازی رفت دو تیم در اوکراین با تساوی بدون گل تمام شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *