خانه / اخبار فوتبال ایران / جام حذفی ایران : صعود تراکتور و نفت تهران به مرحله بعد

جام حذفی ایران : صعود تراکتور و نفت تهران به مرحله بعد

جام حذفی ایران : صعود تراکتور و نفت تهران به مرحله بعد

 سرخ پوشان تبریزی با برتری مقابل سایپا به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کردند.

به گزارش وبسایت برنامه نود، تیم های سایپا و تراکتور سازی تبریز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه دستگردی به مصاف یکدیگر رفته بودند که سرخ پوشان تبریزی با نتیجه دو بر یک به برتری رسیدند.

حدود ۳۰۰ نفر از هواداران تیم میهمان در ورزشگاه دستگردی حضور داشتند.

حمزه یونس در دقیقه ۸ به سود تراکتور سازان گلزنی کرده و سپس سایپا نیز توسط علی زینالی در دقیقه ۳۴ این گل را جبران کرده که سرخ پوشان تبریز یک بار دیگر نیز توسط شاهین ثاقبی در دقیقه ۶۶ از حریف خود پیش افتادند.

ترکیب سایپا: رادکو زودکوویچ، روزبه شاه علی دوست، ابراهیم شکوری، سجاد مشکل پور، مجید ایوبی، جواد نکونام، علی زینالی ( دقیقه ۸۸ مسعود ابراهیم زاده)، ابراهیم صادقی، غلامرضا رضایی، ابراهیم شکوری، مهدی ترابی و حامد شیری

ترکیب تراکتور سازی: محمدرضا اخباری، علی حمودی، سعید آقایی، احمد عبدالله زاده، شجاع خلیل زاده ( میرهانی هاشمی ۲۷)، کارلوس کاردوسو، شاهین ثاقبی ( دقیقه ۸۵ سامان نریمان جهان)، سروش رفیعی ، بختیار رحمانی ، آگوستو سزار و حمزه یونس

داور این دیدار به سجاد مشکل پور، روزبه شاه علی دوست، غلامرضا رضایی، جواد نکونام و رضا نوروزی از تیم سایپا و حمزه یونس، کارلوس کاردرسو و محمدرضا اخباری از تیم تراکتور سازی کارت زرد نشان داد.

شجاع خلیل زاده در دقیقه ۲۷ دچار مصدومیت شد که میر هانی هاشمی به جای وی به زمین مسابقه فرستاده شد.

سرخ پوشان تبریزی با این نتیجه به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کردند.

 

تیم فوتبال نفت تهران با برتری مقابل پدیده در ضربات پنالتی به یک‌چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، تیم فوتبال نفت تهران با برتری مقابل پدیده در ضربات پنالتی به یک‌چهارم نهایی جام حذفی راه یافت. این دیدار در پایان ۱۲۰ دقیقه به تساوی یک بر انجامید و در ضربات پنالتی این نفت تهران بود که با نتیجه ۳ بر یک و در مجموع با حساب ۴ بر ۲ پیروز شد و به مرحله بعدی جام حذفی راه یافت.

نفت در مرحله یک‌چهارم نهایی باید با برنده دیدار استقلال و فولاد دیدار کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *