پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10508 14 آبان 1394 ساعت [ 20:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کریم بنزما و احتمال محکومیت زندان بابت پرونده اخاذی !!!!

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید به دلیل نقش داشتن در ماجرا باج‌گیری از هم‌تیمی‌اش در تیم ملی فرانسه ممکن است 5 سال زندانی شود.

کریم بنزما و احتمال محکومیت زندان بابت پرونده اخاذی !!!!

تیفوسی : مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید به دلیل نقش داشتن در ماجرا باج‌گیری از هم‌تیمی‌اش در تیم ملی فرانسه ممکن است 5 سال زندانی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از آسوشیتدپرس، کریم بنزما که به دست داشتن در ماجرای اخاذی از متئو والبوئنا برای انتشار یک فیلم خصوصی از این بازیکن فرانسوی متهم شده و طبق اعلام رسانه‌های فرانسوی به دست داشتن در این قضیه هم اعتراف کرده، ممکن است پنج سال زندانی شود.

دفتر دادستانی دادگاه ورسای، جایی که بنزما پس از یک شب بازداشت در اداره پلیس ورسای به آن منتقل شد، با انتشار بیانیه‌ای ادعا کرده که بنزما در ماجرای اخاذی از بازیکن تیم فوتبال لیون نقش داشته اما هنوز جرم او هنوز به طور رسمی تأیید نشده است. به این ترتیب حالا مجرم شناخته شدن یا نشدن بنزما به نظر قاضی پرونده بستگی دارد.

در همین حال یک مقام قضایی آگاه از پرونده اخاذی والبوئنا که نامش فاش نشده، به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است که تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد و اینکه دادستان پرونده خواهان مجازات بنزما شده است. به گفته این مقام آگاه در صورت اثبات جرم بنزما مبنی بر تلاش برای اخاذی از والبوئنا، مهاجم رئال‌مادرید ممکن است به حداقل پنج سال حبس محکوم شود.

تقاضای دادستان پرونده اخاذی از والبوئنا برای مجازات شدن بنزما در حالی است که وکیل او مدعی است بازیکن پیشین لیون، سیلوین کویمیر هیچ صحبتی درباره نقش خود در این ماجرا انجام نداده است. او به شبکه RTL‌ گفت: موکل من به دست داشتن خود در ماجرای اخاذی از والبوئنا اعتراف نکرده است.

در میان گزارش‌های ضد و نقیضی که درباره پرونده اخاذی از والبوئنا و دست داشتن بنزما در این ماجرا منتشر شده، گفته می‌شود که این ماجرا آینده حضور مهاجم رئال مادرید در تیم ملی فرانسه را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت