خانه / خبرهای فوتبال خارجی / نتایج لیگ اروپا : شکست تیم جهانبخش ، نیمکت نشینی حقیقی
UEFA-europa-league

نتایج لیگ اروپا : شکست تیم جهانبخش ، نیمکت نشینی حقیقی

نتایج لیگ اروپا : شکست تیم جهانبخش ، نیمکت نشینی حقیقی

 
آگزبورگ

ادامه دور چهارم لیگ‌ اروپا، نتایجی مانند شکست سنگین تیم جهانبخش، برتری ایتالیایی‌ها و تساوی شالکه را در پی داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم «آزد آلکمار» هلند در حضور 77 دقیقه‌ای علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش کشورمان در خانه آگزبورگ آلمان شکست سنگین 4 بر یک را پذیرفت.

هت‌تریک «بوبادیلا» در دقایق 24، 33 و 74 و گل دقیقه 66 «ون دونگ جی» کره‌ای مقابل تک گل دقیقه 45 وینست یانسن، برتری 4 بریک آگزبورگ را رقم زد تا تیم آلمانی با 6 امتیاز پشت سر بیلبائو که در دیگر بازی گروه 5 بر یک پارتیزان بلگراد را شکست داد در رده دوم گروه دوازدهم قرار بگیرد.

آلکمار 3 امتیازی، پایین‌تر از پارتیزان 6 امتیازی، تنها با بردن 2 بازی آخر و عدم پیروزی تیم‌های اول و دوم جدول امکان تقریبا محال صعود به دور بعد را به دست می‌آورد.

لاتزیو با 2 گل دقایق 9 و 29 جورجویچ، 2 بر صفر در خانه روزنبرگ پیروز شد. کیتا از لاتزیو در دقیقه 83 اخراج شد.  تیم ایتالیایی با 10 امتیاز و به عنوان صدرنشین در صورت کسب یک امتیاز از 2 بازی آینده صعود می‌کند. در دیگر بازی گروه هفتم، سنت‌اتین 3 بر صفر دنیپرو را با شکست بدرقه کرد .

در گروه هشتم،«اسکندربیو» 3 بر صفر بازی خانگی مقابل اسپورتینگ لیسبون را برد. لوکوموتیو مسکوی 8 امتیاز، تیم اول این گروه است.

در گروه نهم، ایلیسچ در دقایق 42 و 83 برای فیورنتینا گل زد تا این تیم در خانه  لخ پوزنان لهستان 2 بر صفر پیروز شود. بازل سوئیس هم 2 بر صفر در زمین بلننسه پرتغال به برتری رسید.  در این گروه، بازل 9 امتیازی صدرنشین است.

گل‌های دقیقه 29 کین و 88 دمبله برای  تاتنهام میزبان، گل دقیقه 72 ازکیل برای اندرلشت را بی‌ثمر کرد تا تیم لندنی ضمن برتری 2 بر یک با 7 امتیاز در صدر گروه دهم  قرار بگیرد.

در گروه یازدهم هم گل «لافاته » در دقیقه 6 برای اسپارتاپراگ با گل به خودی دقیقه 20«ژیس» به نفع شالکه جبران شد. تیم آلمانی با این تساوی یک بریک و کسب یک امتیاز با 8 امتیاز در صدر گروه قرار گرفت.

آستراس تریپولیس در حالی 2 بر صفر میهمانش، آپوئل نیکوزیا را برد که این بازی به دستور داور به خاطر پرتاب مواد آتش‌زا از سوی هواداران میزبان، دقایقی متوقف شد. در این دقایق، بازیکنان با نظر داور از زمین بیرون رفتند اما با آرام شدن اوضاع، مسابقه ادامه یافت.

تیم علیرضا حقیقی در خانه مغلوب تفکرات یورگن کلوپ شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبین‌کازان روسیه در شب حضور علی‌رضا حقیقی، دروازه‌بان ملی‌پوش کشورمان روی نیمکتش، بازی دور چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا را  با نتیجه یک بر صفر به میهمانش، لیورپول واگذار کرد. تنها گل تیم یورگن کلوپ در این بازی گروه دوم را جوردن آیب در دقیقه 52 به ثمر رساند.

در دیگر بازی این گروه بوردو در خانه سیون سوئیس به تساوی یک بریک دست یافت. در جدول، سیون با 8، لیورپول با 6، بوردو با 3 و روبین‌کازان با 2 امتیاز در رده‌های اول تا چهارم ایستاده‌اند.

در سایر بازی‌ها، از گروه چهارم، ناپولی در خانه 5 بر صفر تیم «میتیالند» را برد  تا با 12 امتیاز صعودش را قطعی کند. دورتموند هم 4 بر صفر میهمان ضعیف خود، گابالا را با شکست بدرقه کرد.

دورتموند 10 امتیازی با توجه به برتری 2 بریک کراسنودار مقابل پائوک تسالونیکی از هم اکنون به مرحله حذفی راه یافته است.

در گروه اول، آژاکس و فنرباغچه به تساوی بدون گل رسیدند و سلتیک در خانه 2 بریک مغلوب مولده شد. در گروه چهارم، بروژ یک بر صفر لژیا ورشو را شکست داد.

در گروه پنجم، دینامومینسک در خانه 2 بریک به ویارئال باخت و راپیدوین با همین نتیجه در زمین ویکتوریا پلژن پیروز شد. در گروه ششم، المپیک‌مارسی یک بر صفر براگا را برد و اسلوان لیبریچ یک بر صفر در خانه خرونینخن به برتری رسید.

موناکو در جدال گروه دهم در  خانه قره‌باغ جمهوری آذربایجان باگل دقیقه 39 «ارمنتروس» از رقیب عقب افتاد اما گل دقیقه 73 «ایوان کاوالیرو» بازی را به تساوی یک بریک کشاند.

در دیگر بازی، جدال گروه هشتم بین بشیکتاش و لوکوموتیو مسکو هم به تساوی یک بریک انجامید.

کوارشما در دقیقه 58 برای بشیکتاش میزبان گل زد و «نیاسه» در دقیقه 76، نتیجه مساوی را رقم زد.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *