خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / جهانبازی: آقای برانکو! می‌روم رستوران گریه می‌کنم ولی شما هم باید به حال تیمت گریه کنی
http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/07/30/139407301014025306349644.jpg تیفوسی : داور فوتبال کشورمان گفت: آقای برانکو! می‌روم رستوران و گریه می‌کنم، اما آیا گریه‌های من دردی را از شما و پرسپولیس دوا می‌کند؟

جهانبازی: آقای برانکو! می‌روم رستوران گریه می‌کنم ولی شما هم باید به حال تیمت گریه کنی

جهانبازی: آقای برانکو! می‌روم رستوران گریه می‌کنم ولی شما هم باید به حال تیمت گریه کنی

تیفوسی : داور فوتبال کشورمان گفت: آقای برانکو! می‌روم رستوران و گریه می‌کنم، اما آیا گریه‌های من دردی را از شما و پرسپولیس دوا می‌کند؟

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/07/30/139407301014025306349644.jpg

یدالله جهانبازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در واکنش به نامه مهدی تاج به علی کفاشیان پس از قضاوت وی در دیدار ذوب‌آهن اصفهان – پرسپولیس و اینکه رئیس سازمان لیگ خواستار رسیدگی به وضعیت داوری شده است، اظهار داشت: مانده‌ام چه بگویم. هر داوری به زمین می‌رود، سعی می‌کند بهترین قضاوتش را انجام دهد. متأسفانه اشتباهات داوری همه به ضرر پرسپولیس بوده است که این مسئله هم از بدشانسی ما و کمیته داوران است.

وی افزود: در صحنه اخراج دروازه‌بان پرسپولیس، توپ بلندی به سمت دروازه این تیم ارسال شد که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند من در آن صحنه جا ماندم، در صورتی که نمی‌توانستم 100 متر را در دو سه ثانیه طی کنم. در این صحنه، از کمک داور سه مرتبه پرسیدم که مطمئن هستی دروازه‌بان پرسپولیس باید اخراج شود که او بر این مسئله تأکید داشت.

داور فوتبال کشورمان تصریح کرد: قبول دارم که در اخراج دروازه‌بان پرسپولیس اشتباه شده است اما هواداران پرسپولیس اعتقاد به دست‌های پشت پرده دارند. شب گذشته به اصفهانیان گفتم که اگر پرسپولیسی‌ها به من شک دارند، حاضرم در هر مرجعی حاضر شده تا پاسخگوی شبهات باشم. مطمئن باشید که هیچ چیزی در این اشتباه دخیل نبوده و شک نکنید که داوران پاک هستند.

جهانبازی با اشاره به اتفاقات پس از این دیدار گفت: بیش از 150، 160 تماس بدون پاسخ داشته‌ام که در این میان برخی از هواداران پرسپولیس هم شماره تلفنم را پیدا کرده و از طریق پیامک مرا تهدید کردند. البته به آنها حق می‌دهم که ناراحت باشند، چون تنها امید تیم‌شان به جام حذفی بود که از این رقابت‌ها حذف شدند!

وی در واکنش به اظهارات برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس مبنی بر اینکه جهانبازی باید در رستوران بنشیند و به حال خودش گریه کند، به تسنیم گفت: چرا باید گریه کنم؟ من اعلام خطا نکردم و کمک داورم این کار را انجام داد. چرا برانکو به حال تیمش گریه نمی‌کند که بازیکنانش دو سه موقعیت خراب می‌کنند؟ وقتی بازیکن پرسپولیس توپ را به تیر دروازه می‌زند، من مقصرم؟ آقای برانکو! من می‌روم رستوران و گریه می‌کنم، اما آیا گریه‌های من دردی را از شما و پرسپولیس دوا می‌کند؟ آقای برانکو! من هم به حال شما گریه می‌کنم. این صحبت‌ها در حد یک مربی حرفه‌ای نیست.

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان در مورد اینکه احتمال دارد چند جلسه محروم شود، عنوان کرد: چیزی به من ابلاغ نشده که بخواهم محروم شوم. ضمن اینکه وقتی کمک داور اشتباه کرده است، من به چه دلیلی باید محروم شوم؟ درست است که اشتباه برای تیم داوری است، اما من نباید محروم شوم؟

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *