پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10566 17 آبان 1394 ساعت [ 19:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: مادر و مادربزرگم هم می‌دانند که من‌یونایتد باید بیشتر حمله کند

سرمربی هلندی شیاطین سرخ می‌گوید از نارضایتی هواداران تیمش به نحوه بازی بازیکنان او متعجب نشده است، چون آن را طبیعی می‌داند.

فن‌خال: مادر و مادربزرگم هم می‌دانند که من‌یونایتد باید بیشتر حمله کند

سرمربی هلندی شیاطین سرخ می‌گوید از نارضایتی هواداران تیمش به نحوه بازی بازیکنان او متعجب نشده است، چون آن را طبیعی می‌داند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال گفت دلیل نارضایتی هواداران از نحوه بازی بازیکنان منچستریونایتد را درک می‌کند و خودش هم حسی شبیه به آنها دارد. فن‌خال البته این موضوع را هم به هواداران تیمش تأکید کرد که لازم نیست هر هفته به او یادآوری کنند تیمش باید نمایشی هجومی‌تر داشته باشد.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ که در جریان پیروزی 2 بر صفر شب گذشته (شنبه) تیمش برابر وست‌بروموویچ بارها فریاد «حمله، حمله، حمله» را از سکوهای ورزشگاه اولدترافورد شنید، اظهار داشت: من احساس هواداران را درک می‌کنم. ما باید برابر تیم‌هایی مثل وست‌بروموویچ که از نظر دفاعی سازمان‌یافته عمل می‌کنند، بهتر از این‌ها حمله کنیم، اما این سخت‌ترین شیوه بازی برای یک تیم است. من همیشه از هواداران تیمم راضی‌ام و می‌دانم که باید نظر آنها را بشنوم و اینکه آنها هم آزاد هستند ابراز عقیده کنند. البته من فکر می‌کنم که آنها به میزان زیادی تحت تأثیر انتقادات اخیر پل اسکولز (هافبک پیشین من‌یونایتد و کارشناس یکی از شبکه‌های تلویزیونی انگلیس) و چیزهایی که رسانه‌ها می‌نویسند، قرار گرفته‌اند.

فن‌خال ادامه داد: با تمام این‌ها می‌دانم که رسانه‌ها هم باید بازی‌ها را تحلیل کنند. زمانی که شما دارید فریاد «حمله، حمله، حمله» را سر می‌دهید، در حالی که تیم‌تان 85 دقیقه از زمان بازی حمله کرده است، باید به عنوان یک هوادار فکر کنید و با خود بگوید آیا درست است که چنین شعاری را سر بدهم؟

سرمربی من‌یونایتد در پایان تأکید کرد: هواداران و رسانه‌ها می‌خواهند به ما یادآوری کنند که باید گل بزنیم، اما مادر و مادربزرگ من هم این موضوع را می‌دانند. زدن گل همیشه مهم‌ترین کار در یک بازی فوتبال است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت