خانه / خبرهای فوتبال خارجی / توافق پنهانی مورینیو با شیاطین سرخ؟
moriniho

توافق پنهانی مورینیو با شیاطین سرخ؟

توافق پنهانی مورینیو با شیاطین سرخ؟

به نظر می‌رسد سرمربی سرشناس چلسی با سران منچستریونایتد برای برعهده گرفتن هدایت این تیم به توافق مقدماتی رسیده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از توتو مرکاتو، توافق پنهانی ژوزه مورینیو با شیاطین سرخ در برخی از رسانه‌های ایتالیایی به تیتر نخست بدل شده است.

در این خبرها آمده که مورینیو با سران باشگاه منچستریونایتد به توافق جزئی رسیده است و مشکلی برای برعهده گرفتن هدایت شیاطین سرخ ندارد. قرارداد لوئیس فان خال با منچستریونایتد، تابستان 2017 به پایان می‌رسد. او دومین فصل حضورش در این تیم انگلیسی را پشت سر می‌گذارد و تا الان نتوانسته انتظارات را برآورده کند. فان خال منتقدان زیادی دارد که یکی از سرشناس‌ترین آنها، پل اسکولز است. هافبک پیشین یونایتد بر این باور است که تیم این مربی هلندی، خسته‌کننده بازی می‌کند. البته تا حدودی حق با او است چرا که یونایتد در پنج بازی اخیرش تنها سه گل به ثمر رسانده است. البته این تیم با صدر جدول رده بندی دو امتیاز اختلاف دارد و از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می‌آید.

خبر توافق مورینیو با شیاطین سرخ نمی‌داند خبر غافلگیر کننده‌ای باشد چرا که این مربی پرتقالی برخلاف دیگر مربیان لیگ جزیره، رابطه بسیار خوبی با الکس فرگوسن داشت و بدون شک، در صورت درست بودن این توافق، فرگوسن در این انتقال نقش داشته است.

مورینیو بدترین روزهای تاریخ مربیگری خود را پشت سر می‌گذارد و تیم او از 12 بازی تنها یازده امتیاز کسب کرده است.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *