خانه / اخبار فوتبال ایران / کی‌روش: می‌توانستیم ترکمنستان را 8 بر یک شکست دهیم

کی‌روش: می‌توانستیم ترکمنستان را 8 بر یک شکست دهیم

کی‌روش: می‌توانستیم ترکمنستان را 8 بر یک شکست دهیم

تیفوسی : سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی شد تیمش توانایی شکست ترکمنستان با نتیجه 8 بر یک را داشته است.

تیفوسی : به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، کارلوس کی‌روش پس از برتری 3 بر یک تیم ملی ایران مقابل ترکمنستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: به تک تک بازیکنانم به خاطر بازی‌ خوب‌شان تبریک می‌گویم‎. از دروازه‌بان‌مان گرفته تا مدافعان، بازیکنان میانی و مهاجمان همگی خوب بازی کردند و به خاطر نمایش خوب‌شان به آنها و حتی بازیکنان نیمکت‌نشین تبریک می‌گویم. بازیکنان تیم ملی مقابل ترکمنستان با تفکر بین‌المللی بازی کردند و 90 دقیقه از محوطه جریمه خودمان تا محوطه جریمه حریف، این تیم را تحت فشار گذاشتیم.

وی در ادامه افزود: با تمام احترامی که برای تیم ملی ترکمنستان قائلم، اما نتیجه می‌توانست 6 یا 8 بر یک به سود تیم ملی ایران باشد.‎ تیم ترکمنستان بازی خوب، با انضباط و سازماندهی شده را به نمایش گذاشت، اما بازی یک طرفه به سود ایران بود و فشار زیادی را روی دروازه‌ ترکمنستان وارد کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه امروز تعدادی از تماشاگران مهدی رحمتی را تشویق کردند، خاطرنشان کرد: در بازی‌های گذشته هم شاهد این بودیم که به خاطر از دست رفتن موقعیت‌های گل علی دایی تشویق می‌شد! من فقط می‌توانم از 11 بازیکن استفاده کنم و متأسفانه علی دایی هم بازنشسته شده است. در کنار این مسئله مهدی رحمتی هم تصمیم گرفته در تیم ملی نباشد، حالا من باید چه کار کنم؟!

وی ادامه داد: فکر می‌کنم مهمترین مطلب این است که ما توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. به هیچ عنوان ساده نیست که 90 دقیقه از محوطه جریمه خودمان تا محوطه جریمه حریف به تیم مقابل فشار بیاوریم. هرچند در لحظاتی از بازی هم طبیعی بود که پاس اشتباه بدهیم یا در استفاده از فرصتی ناکام بمانیم.

کی‌روش افزود: در تیم ملی شاهد هیچ حرکت اضافه‌ای نیستیم. ما اگر پیروز می‌شویم با هم پیروز می‌شویم و اگر هم شکست می‌خوریم با هم شکست می‌خوریم. باید بار دیگر تکرار کنم که از بُعد فنی فوق‌العاده بودیم، بدون هیچ جانبداری باید بگویم باید با شش یا هشت گل ترکمنستان را شکست می‌دادیم. حالا شما یا افراد دیگری که نمی‌توانند قدردانی بکنند باید در خانه بمانند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد هم‌امتیازی ایران و عمان در صدر جدول گروه D مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 و جام ملت‌های 2019 آسیا هم گفت: در حال حاضر صدرنشین جدول چه تیمی است؟ جواب ایران است. ما تا اینجای مسابقات از نظر تهاجمی و تدافعی عملکرد خوب و فوق‌العاده‌ای داشتیم و پیروزی امروز مقابل ترکمنستان هم اعتمادبه‌نفس ما را برای بازی با گوام بالاتر برد و حالا روحیه بهتری داریم. این در شرایطی است که برای بازی امروز بازیکنان مهمی را در اختیار نداشتیم.

وی ادامه داد: من اجازه صحبت کردن در مورد مسائل دیگر را ندارم و نمی‌توانم مانند استرالیا یا برزیل از حق بازیکنانم دفاع کنم!

کی‌روش در خصوص بازی آینده تیم ملی با گوام هم عنوان کرد: مسئله مهم این است که برای این بازی بازیکنان مهمی مانند حقیقی، آزمون، عزت‌اللهی، حاج صفی و امید ابراهیمی را در اختیار نخواهیم داشت. اما با اطمینان کامل می‌گویم که همین روند خوب را مقابل گوام هم ادامه می‌دهیم و با اعتمادبهنفس کامل مقابل این تیم بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی کشورمان افزود: ما در حال حاضر مانند تیم‌های ملی دیگر جهان گروهی از بازیکنان را در اختیار داریم که با شور و اشتیاق زیاد برای تیم ملی کشورشان در حال در حال جنگیدن هستند. در نهایت متأسف هستم که برای بازی با گوام تعدادی از بازیکنان خوب‌مان را در اختیار نداریم اما بقیه بازیکنان کاملا آماده هستند.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *