خانه / اخبار فوتبال ایران / مصاحبه بازیکنان تیم ملی بعد از پیروزی برابر ترکمنستان

مصاحبه بازیکنان تیم ملی بعد از پیروزی برابر ترکمنستان

مصاحبه بازیکنان تیم ملی بعد از پیروزی برابر ترکمنستان

تیفوسی : مصاحبه بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از برد برابر ترکمنستان :

قوچان‌نژاد: خوشحالم که بار دیگر به تیم ملی بازگشتم

 
رضا قوچان نژاد و رضا قوچان‌نژاد

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: از اینکه بار دیگر به تیم ملی بازگشتم احساس خوشحالی می‌کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا قوچان‌نژاد در خصوص برتری 3 بر یک تیم ملی ایران مقابل ترکمنستان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. نیمه نخست، بازی را تحت کنترل خود داشتیم و زود هم به گل رسیدیم، اما در 10 دقیقه پایانی تیم حریف کمی به ما فشار وارد کرد.

وی در ادامه افزود: گل حریف را ندیدم و فکر می‌کنم از روی نقطه کرنر گل دریافت کردیم، اما خیلی زود گل دوم و سپس گل سوم را به ثمر رساندیم. در مجموع حق ما در این دیدار برد بود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در خصوص بازگشتش به تیم ملی گفت: خیلی خوشحالم که بار دیگر به تیم ملی بازگشتم. افتخار می‌کنم که برای تیم ملی بازی می‌‌کنم و از هواداران تیم ملی به خاطر حمایت‌های‌شان تشکر می‌کنم. امیدوارم سه‌شنبه هفته آینده گوام را شکست دهیم.

حقیقی: تجربه آندو مقابل گوام کمک زیادی به تیم ملی می‌کند

 
علیرضا حقیقی

دروازه‌بان تیم ملی ایران گفت: حضور آندرانیک تیموریان در بازی با گوام می‌تواند به تیم ملی در کسب سه امتیاز کمک زیادی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا حقیقی پس از برتری 3 بر یک تیم فوتبال ایران مقابل ترکمنستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موقعیت‌های زیادی برای گلزنی مقابل ترکمنستان داشتیم که تبدیل به گل نشدند اما در مجموع بازی بدی نبود. در ورزشگاه باد می‌وزید و هوا سرد بود. البته باید بگویم که خودم از روسیه آمدم اما سوز تهران چیز دیگری است.

وی در خصوص دیدار تیم‌های ایران و گوام گفت: بازی با گوام بازی سختی است، چون 15 نفر از تیم ملی به این کشور سفر می‌کنند. متأسفانه ویزای من آماده نشد اما خوشبختانه شنیدم ویزای آندو (آندرانیک تیموریان) آماده شده و می‌تواند به گوام برود. او بازیکن با تجربه‌ای است که تجربه او در دیدار با گوام می‌تواند کمک زیادی به ما کند. امیدوارم سه امتیاز بازی با گوام را بگیریم.

پورقاز: امیدوارم جواب اعتماد کی‌روش را داده باشم

 
عزت‌الله پورقاز و حسین کنعانی‌زادگان، تمرین تیم ملی فوتبال

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: خیلی خوشحالم که کی‌روش به من اعتماد کرد و امیدوارم جواب اعتماد او را داده باشم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عزت‌الله پورقاز درباره پیروزی 3 بر یک ایران مقابل ترکمنستان، گفت: تیم ملی در این مسابقه کاملاً از حریف خود برتر بود و خداراشکر توانستیم دست پر از میدان بیرون بیاییم و مهم‌تر از آن دل مردم را شاد کردیم.

وی درباره عملکردش در این مسابقه نیز تأکید کرد: خیلی خوشحالم که کارلوس کی‌روش در این بازی به من اعتماد کرد و مرا در ترکیب اصلی قرار داد. امیدوارم توانسته باشم جواب اعتماد او را بدهم.

بازیکن تیم ملی در خصوص بازی تیم ملی مقابل گوام نیز عنوان کرد: بازی با گوام نیز شرایط خاص خودش را دارد، اما با انگیزه و آمادگی که من در بازیکنان می‌بینم مطمئنم در آن مسابقه نیز پیروز خواهیم شد.

ابراهیمی: مهم 3 امتیاز بازی با ترکمنستان بود نه تعداد گل‌های بیشتر

 
امید ابراهیمی، تمرین تیم ملی فوتبال

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم گل‌های بیشتری به ترکمنستان می‌زدیم، اما مهم سه امتیاز بازی بود که به دست آوردیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امید ابراهیمی پس از برتری 3 بر یک تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ترکمنستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم گل‌های بیشتری به ترکمنستان می‌زدیم، اما مهم سه امتیاز بازی بود که به دست آوردیم و باعث شد هواداران خوشحال به خانه‌های خود برگردند. امیدوارم روند صعودی ما در آینده ادامه داشته باشد.

وی در خصوص دیدار تیم‌های ملی ایران و گوام افزود: من که سه اخطاره بوده و در این بازی غایب خواهم بود، اما می‌دانم شرایط بازی تیم ملی مقابل گوام سخت است، چون ما بازیکن مصدوم و محروم داریم و چند بازیکن‌مان نیز ویزا نگرفته‌اند. ضمن اینکه بازی کردن روی چمن مصنوعی شرایط خاص خودش را دارد. با وجود همه این مشکلات امیدوارم بازیکنان ما دست پر از گوام برگشته و سه امتیاز بازی را بگیرند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: درست است که چند بازیکن خود را به دلایل مختلف نداریم، اما همه بازیکنان تیم ملی توانایی و شایستگی دارند که جای بازیکنان غایب را پرکنند تا ما سه امتیاز بازی را بگیریم.

بازی زیبایی مقابل ترکمنستان ارائه کردیم

جهانبخش: امیدوارم در آینده قدر موقعیت‌ها را بهتر بدانیم

علیرضا جهانبخش، تمرین تیم ملی فوتبال

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در بازی با ترکمنستان موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم و امیدوارم در آینده دیگر این اتفاق تکرار نشود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا جهانبخش با بیان اینکه تیم ملی نمایش خیلی خوبی مقابل ترکمنستان ارائه داد، در پایان این بازی اظهار داشت: بازی زیبایی را به نمایش گذاشتیم و حریف را تا پایان مسابقه در کنترل خود داشتیم اما متأسفانه موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و همین مسئله در دقایقی از بازی کار را برای ما سخت کرد.

وی افزود: از دست دادن موقعیت در فوتبال یک امر طبیعی است اما امیدوارم در آینده بتوانیم از موقعیت‌هایی که نصیب‌مان می‌شود، استفاده بهتری را داشته باشیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درباره غیبت چند بازیکن در دیدار ایران و گوام گفت: متأسفانه چند مهره اصلی خود را در آن مسابقه به دلایل مختلف در اختیار نداریم اما مطمئن باشید با کسب سه امتیاز به تهران بازخواهیم گشت.

دژاگه: افتخار می‌کنم امروز کاپیتان تیم ملی بودم و گلزنی هم کردم

 
اشکان دژاگه و خسرو حیدری، تمرین تیم ملی فوتبال

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان از اینکه در بازی با ترکمنستان بازوبند کاپیتانی را بر بازوی خود بسته بود، افتخار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اشکان دژاگه پس از برتری 3 بر یک تیم ملی ایران مقابل ترکمنستان اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم. مقابل ترکمنستان بازی سختی را شاهد بودیم و مانند بازی رفت، شانس‌های گلزنی زیادی به دست آوردیم. پس از اینکه آنها به گل تساوی دست یافتند، در ادامه موفق شدیم دو گل دیگر به ثمر برسانیم.

وی در ادامه افزود: چیزی که مهم است، استفاده از شانس‌های گلزنی است. ما سه‌شنبه با گوام بازی داریم و امشب باید مسیر طولانی را با پرواز طی کنیم. با این وجود به دنبال بازی خوب هستیم تا سه امتیاز را به دست بیاوریم.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص کاپیتانی‌اش در این دیدار گفت: واقعاً افتخار می‌کنم که امروز کاپیتان تیم ملی ایران بودم. خیلی‌ها می‌دانستند که آندرانیک تیموریان، سیدجلال حسینی و پژمان منتظری شرایط همراهی تیم ملی را نداشتند. از طرفی احسان حاج‌صفی بازی‌های ملی زیادی دارد، اما سرمربی تیم تصمیم گرفت که من کاپیتان باشم. خوشحالم که توانستم در این روز که کاپیتان تیم ملی بودم، گل هم بزنم.

دژاگه در واکنش به اینکه در روز کاپیتانی‌اش بازی خوبی را مقابل ترکمنستان به نمایش گذاشت، تصریح کرد: سعی می‌کنم که بهترین بازی‌هایم را برای تیم ملی انجام دهم و به تیم کمک کنم. برخی روزها می‌توانیم به تیم کمک کنیم، اما برخی روزها نیز اتفاق می‌افتد که هر کاری بکنی، نمی‌توانی به تیم کمک کنی.

وی در خصوص اهدای پیراهن تیم ملی به باشگاه هواداران فوتبال گفت: پیراهنی بود که ما امضا کردیم. دیگر نمی‌دانم چه چیزی در مورد این مسئله بگویم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *