خانه / خبرهای فوتبال خارجی / دخه‌آ: رفاقت با فن‌خال سخت است

دخه‌آ: رفاقت با فن‌خال سخت است

دخه‌آ: رفاقت با فن‌خال سخت است

دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ از سرمربی و هواداران منچستریونایتد که به او کمک کردند تا بار دیگر به ترکیب اصلی راه پیدا کند، قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، داوید دخه‌آ که داستان انتقالش از منچستریونایتد به رئال‌مادرید در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی 2014 به شکل دارماتیک منتفی شد و در نهایت هم قراردادش را با شیاطین سرخ تا سال 2019 تمدید کرد، در گفت‌و‌گو با یکی از برنامه‌های شبکه تلویزیونی «ESPN» گفت: در آن موقع فکر می‌کردم تمدید قراردادم بهترین تصمیم است. در حال حاضر من واقعاً از بودن در منچستریونایتد، یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان و جایی که احساس می‌کنم هواداران دوستم دارند، خوشحالم.

وی افزود: بر سر موضوع عملی نشدن انتقالم به رئال از دست کسی ناراحتم نشدم. به هر حال چنین اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد و باید رو به جلو نگاه کرد. من هم در حال حاضر خیلی خوشحالم. در فصل نقل و انتقالات هم هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و همه چیز ممکن است در یک دقیقه تغییر کند و فوتبال همین است. در دوران حرفه‌ای یک بازیکن لحظات دشوار و عجیبی وجود دارد ولی همه اینها باعث می‌شود تا شما بازیکنی پخته‌تر و قویتر شود.

دخه‌آ که یکی از عوامل ثبات خط دفاعی منچستریونایتد در چند دیدار اخیر این تیم بوده در تمجید از سرمربی هلندی شیاطین سرخ اظهار داشت: از بیرون شما فن‌خال را انسانی با شخصیت می‌بینید که همینطور هم است. او مربی سختگیر و قدرتمندی است و ما هم سعی می‌کنیم تا رویکرد هجومی او را در زمین به اجرا بگذاریم. فن‌خال مربی روش‌مندی است و در نهایت همه چیز طبق خواسته ما پیش می‌رود.

دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد در پاسخ به این پرسش که «آیا می‌توانی با فردی با مشخصات فن‌خال رفاقت کنی؟» اظهار داشت: با تمام احترامی که برای فن‌خال قائل هستم، باید بگویم که رفاقت با افرادی با چنین ویژگی‌هایی دشوار است، ولی لوئیز انسان خوبی است. به عنوان بازیکن می‌توان با فن‌خال در مورد هر چیزی که می‌خواهید، صحبت کنید. به هر حال ما رابطه معمول بازیکن – مربی را داریم و هر دو خوبِ باشگاه را می‌خواهیم.

وی در پایان عنوان کرد: پس  از منتفی شدن انتقالم به رئال‌مادرید و در بازگشت به منچستر، فن‌خال از همان روز اول پشتم بود و به من اعتماد به نفس بالایی دارد و به من گفت که آرامش خود را حفظ کن و کاری را که قبلاً می‌کردی را ادامه بده. لوئیز فردی شوخ طبع است و با بازیکنان هم زیاد شوخی می‌کند ولی ما در تمرینات بیشتر در مورد فوتبال صحبت می‌کنیم. در اولین بازی که این فصل پس از منتفی شدن انتقالم به رئال در اولدترافورد حضور پیدا کردم، بسیار تحت‌تأثیر قرار گرفتم و حمایتی که هواداران منچستر از من داشتند، مو به تنم سیخ کرد. توصیف آن روز خیلی دشوار است و واقعاً تحت‌تأثیر قرار گرفته بودم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *