خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / تمامی رویدادهای ورزشی این هفته پاریس لغو شد

تمامی رویدادهای ورزشی این هفته پاریس لغو شد

تمامی رویدادهای ورزشی این هفته پاریس لغو شد

تیفوسی :براساس گزارش یک شبکه تلویزیونی فرانسه تمامی رویداهای ورزشی که قرار بود این هفته در شهر پاریس برگزار شود، به تعویق افتاد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حملات تروریستی شب گذشته (جمعه) در پاریس که دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و آلمان را هم تحت‌الشعاع خود قرار داد، باعث شده تا فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور فرانسه در این کشور وضعیت اضطراری اعلام کند و دستور بستن مرزها برای جلوگیری از خروج عاملان این بمب‌گذاری‌ها و حملات تروریستی را بدهد.

شبکه تلویزیونی «آی. تِله» فرانسه گزارش داد که تمامی رویدادهای ورزشی که قرار بوده این هفته در شهر پاریس برگزار شود، به تعویق خواهد افتاد.

در جریان پیروزی 2 بر صفر فرانسه مقابل آلمان، چند انفجار به فواصل زمانی مشخص در نزدیکی ورزشگاه استاده فرانس، محل برگزاری این بازی در پاریس رخ داد. پس از اینکه صدای انفجارها شنیده شد، مأموران امنیتی اولاند را که این بازی را از نزدیک تماشا می‌کرد از ورزشگاه خارج کردند.

آمارهایی که از تعداد کشته‌شدگان این حادثه منتشر شده متفاوت است و برخی آن را تا 150 نفر هم تخمین زده‌اند. این در حالی است که خبرگزاری فرانسه گزارش داد در حملات شب گذشته پاریس حداقل 120 نفر کشته و بالغ بر 200 نفر زخمی شده‌اند.

گفته می‌شود گروه تروریستی داعش مسئولیت حملات شب گذشته به پاریس را بر عهده گرفته است.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *