سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / کفاشیان: کی‌روش در حوزه وظایفش صحبت کند

کفاشیان: کی‌روش در حوزه وظایفش صحبت کند

کفاشیان: کی‌روش در حوزه وظایفش صحبت کند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی باید در حوزه وظایف خود صحبت کند و نباید در دیگر حوزه‌ها دخالتی داشته باشد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی کفاشیان در حاشیه انتخابات مجمع هیئت فوتبال استان گلستان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نظرات منطقی آقای کی‌روش اعمال می‌شود و همه تقاضاها و خواسته‌های وی در راستای برنامه‌های تیم ملی است. البته انتظارات ایشان خیلی زیاد است که سعی می‌کنیم همه آن‌ها را اجرایی کنیم.

وی افزود: ما از کی‌روش خواسته‌ایم در حوزه وظایف خود صحبت کند و در دیگر حوزه‌ها مانند دبیرکل و غیره دخالت نداشته باشد، ما این تذکر را داده‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و مخالفت برخی با حضور وی در انتخابات، گفت: من کسانی را مخالف خودم ندیده‌ام و این حرف‌ها شایعه است و همه با من موافق هستند و از من حمایت کردند.

کفاشیان افزود: هر کسی حق حضور در انتخابات دارد و هر فردی که توانایی اداره فدراسیون را دارد، می‌خواهیم که در انتخابات شرکت کند اما مجمع در نهایت رأی می‌دهد و هر کسی که رأی بیاورد، مورد تائید است.

وی درباره صحبت‌های اخیر آقای دادکان نیز بیان کرد: در انتخابات نظر مجمع مهم است؛ این مجمع عصاره فوتبال کشور است و نظر بقیه اهمیتی ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره طرح‌های استعدادیابی و آموزشی در فوتبال گفت: استعدادیابی را در همه استان‌ها آغاز کردیم و فستیوالی را برای دختران و پسران برای شناسایی استعدادها اجرا کردیم. استان گلستان استعدادهای خوبی را در این زمینه شناسایی و معرفی کرده است و این استان از این نظر بازیکنانی همانند سردار آزمون و پورقاز بسیار دارد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *