پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10704 23 آبان 1394 ساعت [ 21:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یاران بکام 3 منتخب جهان 1 ، زیدان غایب بازی خیریه

یاران بکام 3 منتخب جهان 1 ، زیدان غایب بازی خیریه تیم منتخب ستارگان سابق بریتانیا با کاپیتانی دیوید بکهام موفق به شکست تیم ستارگان جهان شد. به گزارش وبسایت نود، تیم های منتخب ستارگان سابق فوتبال بریتانیا و جهان در دیداری خیریه از ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم الدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی […]

یاران بکام 3 منتخب جهان 1 ، زیدان غایب بازی خیریه

david beckham//fergosen

تیم منتخب ستارگان سابق بریتانیا با کاپیتانی دیوید بکهام موفق به شکست تیم ستارگان جهان شد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های منتخب ستارگان سابق فوتبال بریتانیا و جهان در دیداری خیریه از ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم الدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند.

این بازی دوستانه که در مقابل چشم نزدیک به ۷۵ هزار و پس از یک دقیقه سکوت به احترام کشته شدگان حادثه تروریستی پاریس برگزار شد در نهایت با نتیجه ۳-۱ به سود تیم منتخب بریتانیا که سر الکس فرگوسن هدایت آن را بر عهده داشت به پایان رسید. اسکولز در دقیقه ۱۳ و مایکل اوون در دقایق ۶۳ و ۸۵ برای تیم بریتانیا و دوایت یورک در دقیقه ۶۷ برای تیم منتخب جهان در این بازی گلزنی کردند. عواید این بازی به یونیسف تعلق می گیرد.

از نکات جالب این بازی می توان به بازی آمدن بروکلین بکهام به جای پدرش در دقیقه ۷۵ نام برد البته دیوید بکهام در دقیقه ۸۲ به جای سول کمپل به بازی آمد تا هشت دقیقه در کنار پسرش در الدترافورد بازی کند.

زیدان و ویرا که قرار بود امروز به میدان بروند به دلیل حوادث شب گذشته شهر پاریس در آخرین لحظات از این بازی انصراف دادند تا لوئیز فیگو به جای زیدان بازوبند کاپیتانی تیم منتخب جهان که کارلو آنچلوتی هدایت آن را بر عهده داشت بر بازو ببندد.

ترکیب تیم منتخب بریتانیا: دیوید جیمز، فیل نویل، کرگر، تری، کول، بات، بکهام، اسکولز، فلچر، گیگز، کراوچ

ذخیره ها: سیمن، سینکلر، اوون، اسمیت، مک آلیستر، کمپل

ترکیب تیم منتخب جهان: فن در سار، کافو، سیلوستره، کوتو، فیگو، پیرس، کلایورت، سولسشر، سیدورف، پارک و رونالدینیو

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت