سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / یاران بکام 3 منتخب جهان 1 ، زیدان غایب بازی خیریه

یاران بکام 3 منتخب جهان 1 ، زیدان غایب بازی خیریه

یاران بکام 3 منتخب جهان 1 ، زیدان غایب بازی خیریه

david beckham//fergosen

تیم منتخب ستارگان سابق بریتانیا با کاپیتانی دیوید بکهام موفق به شکست تیم ستارگان جهان شد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های منتخب ستارگان سابق فوتبال بریتانیا و جهان در دیداری خیریه از ساعت ۱۸:۳۰ در استادیوم الدترافورد به مصاف یکدیگر رفتند.

این بازی دوستانه که در مقابل چشم نزدیک به ۷۵ هزار و پس از یک دقیقه سکوت به احترام کشته شدگان حادثه تروریستی پاریس برگزار شد در نهایت با نتیجه ۳-۱ به سود تیم منتخب بریتانیا که سر الکس فرگوسن هدایت آن را بر عهده داشت به پایان رسید. اسکولز در دقیقه ۱۳ و مایکل اوون در دقایق ۶۳ و ۸۵ برای تیم بریتانیا و دوایت یورک در دقیقه ۶۷ برای تیم منتخب جهان در این بازی گلزنی کردند. عواید این بازی به یونیسف تعلق می گیرد.

از نکات جالب این بازی می توان به بازی آمدن بروکلین بکهام به جای پدرش در دقیقه ۷۵ نام برد البته دیوید بکهام در دقیقه ۸۲ به جای سول کمپل به بازی آمد تا هشت دقیقه در کنار پسرش در الدترافورد بازی کند.

زیدان و ویرا که قرار بود امروز به میدان بروند به دلیل حوادث شب گذشته شهر پاریس در آخرین لحظات از این بازی انصراف دادند تا لوئیز فیگو به جای زیدان بازوبند کاپیتانی تیم منتخب جهان که کارلو آنچلوتی هدایت آن را بر عهده داشت بر بازو ببندد.

ترکیب تیم منتخب بریتانیا: دیوید جیمز، فیل نویل، کرگر، تری، کول، بات، بکهام، اسکولز، فلچر، گیگز، کراوچ

ذخیره ها: سیمن، سینکلر، اوون، اسمیت، مک آلیستر، کمپل

ترکیب تیم منتخب جهان: فن در سار، کافو، سیلوستره، کوتو، فیگو، پیرس، کلایورت، سولسشر، سیدورف، پارک و رونالدینیو

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *