پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10707 24 آبان 1394 ساعت [ 18:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: همیشه نمی‌شود طلایی بازی کرد/ شاید فقط یک بازیکن جذب کنیم

نیفوسی :سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، شاید این تیم در نیم‌فصل یک بازیکن را به عنوان جایگزین مرحوم هادی نوروزی جذب کند.

برانکو: همیشه نمی‌شود طلایی بازی کرد/ شاید فقط یک بازیکن جذب کنیم

نیفوسی :سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، شاید این تیم در نیم‌فصل یک بازیکن را به عنوان جایگزین مرحوم هادی نوروزی جذب کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ امروز (یکشنبه) پیش از حضور در باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: آمده‌ام بعد از چند وقت به باشگاه سر بزنم. از وقتی از کرواسی برگشته‌ام به باشگاه نیامده بودم. آمدم به مدیرعامل باشگاه سلام کنم و به دیگر همکاران خسته نباشید بگویم. هدف خاصی از حضور در باشگاه ندارم.

این مربی کروات درباره آخرین وضعیت شاگردانش یادآور شد: خدا را شکر وضعیت بازیکنان خوب است. تنها یکی دو بازیکن نظیر محمد انصاری و امید عالیشاه مصدومیت جزئی دارند که تا دو روز آینده برطرف می‌شود. البته بازیکن مصدوم جدی ما مایکل اومانیا بود که خوشبختانه شرایط تمرین کردن را پیدا کرده است.

وی در واکنش به این سؤال که آیا پس از تعطیلات باید شاهد اُفت کیفی تیم پرسپولیس باشیم، خاطرنشان کرد: به هر حال نمی‌شود همیشه بهترین بازی‌ را ارائه و به قولی طلایی بازی کرد. فوتبال بالا و پایین دارد. یک روز بازیکنان در بهترین شرایط هستند، اما در مقعطی دچار اُفت خواهند شد. واقعیت این است که تعطیلات طولانی مدت، تیم‌ها را از شرایط ایده‌آل خارج می‌کند، مخصوصاً ما که هشت ملی‌پوش داریم. بدون شک شرایط و نوع تمرینات تیم ملی متفاوت با باشگاه‌هاست و طبیعی است که بازیکن ملی‌پوش‌مان را در وضعیتی ایده‌آل تحویل نگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت زمین تمرین سرخپوشان نیز گفت: قرار است امروز همراه مسئولان باشگاه از یکی دو زمین بازدید کنیم تا اگر زمین مناسبی را پیدا کردیم ادامه تمرینات به آنجا منتقل شود.

برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا برای ارائه لیست خرید تیمش به باشگاه آمده است، تصریح کرد: من از کادر و بازیکنانی که در اختیار دارم، راضی هستم. ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه در اختیارمان است، اما با درگذشت کاپیتان فقید تیم‌مان یک جای خالی در لیست داریم که شاید یک بازیکن را به عنوان جایگزین او در نظر بگیریم. هنوز نمی‌دانم که این بازیکن را باید در چه پستی به خدمت بگیریم و شاید اصلاً با همین نفرات تا پایان فصل ادامه دهیم. ما تا نیم‌فصل چهار بازی دیگر پیش رو داریم و پس از این بازی‌ها تصمیم نهایی را اتخاد خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت