پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10720 24 آبان 1394 ساعت [ 18:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد اسکولز به فن خال : من‌یونایتد فلسفه تو را نمی‌خواهد، فقط گل می‌خواهد!

هافبک پیشین منچستریونایتد بار دیگر از سرمربی هلندی این تیم ایراد گرفت و به او گفت به جای تحمیل تاکتیک‌های اشتباهش به شیاطین سرخ، راهی برای بالا بردن آمار گل‌های تیمش پیدا کند.

انتقاد اسکولز به فن خال : من‌یونایتد فلسفه تو را نمی‌خواهد، فقط گل می‌خواهد!

تیفوسی : هافبک پیشین منچستریونایتد بار دیگر از سرمربی هلندی این تیم ایراد گرفت و به او گفت به جای تحمیل تاکتیک‌های اشتباهش به شیاطین سرخ، راهی برای بالا بردن آمار گل‌های تیمش پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه پیپل، پل اسکولز که اکنون به عنوان مفسر و کارشناس یکی از شبکه‌های تلویزیونی انگلیس فعالیت دارد، برای چندمین بار به انتقاد از شیوه بازی منچستریونایتد تحت هدایت لوئیز فن‌خال پرداخت و از تاکتیک‌های او ابزار نارضایتی کرد.

اسکولز که در یک مراسم خیریه در هتل فوتبال در نزدیکی ورزشگاه اولدترافورد صحبت می‌کرد، به فن‌خال توصیه کرد فلسفه‌ بازی را که اصرار دارد به شیاطین القا کند، کنار بگذارد و راهی پیدا کند که تا تیم بازی‌های هیجان‌انگیز و پرگل را برای تماشاگران پیدا کند، تماشاگرانی که حوصله‌شان از تماشای‌ بازی‌های کسل‌کننده من‌یونایتد سر رفته است.

وی گفت: بازی منچستریونایتد در 13 ماه گذشته عالی نبوده، اما بهتر است که من حرف زیادی در این باره نزنم، چون لوئیز ممکن است در حال گوش کردن به حرف‌هایم باشد! از فلسفه بازی حرف زده شده است و از یک فرآیند. به نظر من منچستریونایتد به فلسفه بازی نیاز ندارد. هواداران می‌‌خواهند فوتبالی هجومی و پرگل ببینند. این شیوه بازی منچستریونایتد است.

اسکولز در ادامه نکات مثبتی هم برای دوره مربیگری فن‌خال در اولدترافورد برشمرد و اظهار داشت: دیدن بازیکنانی مانند جس لیندگارد در تیم خوب است. اینکه یک بازیکن جوان به ترکیب تیم راه پیدا و خوب هم بازی کند، اتفاق خوبی است. به نظر من لینگارد در بازی من‌یونایتد برابر زسکا مسکو در لیگ قهرمانان اروپا بهترین بازیکن ما بود.

هافبک پیشین تیم ملی انگلیس در پایان اعتراف کرد که از شغلی فعلی خود به اندازه هم‌تیمی قدیمی‌اش گری نویل لذت نمی‌برد. او عنوان کرد: راستش را بخواهید از ایفای نقش به عنوان یک کارشناس فوتبالی لذت نمی‌برم. دارم تلاش می‌کنم که تا جای ممکن صادق باشم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت