پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10730 26 آبان 1394 ساعت [ 18:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کی‌روش: نمی‌توانم جواب محکمی در مورد ادامه همکاری‌ام با تیم ملی بدهم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر قدم‌های من با رئیس فدراسیون فوتبال هماهنگ شود، می‌توانیم به کارمان ادامه دهیم.

کی‌روش: نمی‌توانم جواب محکمی در مورد ادامه همکاری‌ام با تیم ملی بدهم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر قدم‌های من با رئیس فدراسیون فوتبال هماهنگ شود، می‌توانیم به کارمان ادامه دهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش پس از پیروزی 6 بر صفر ایران مقابل گوام در نشست خبری اظهار داشت: من از کسب سه امتیاز بازی برابر گوام رضایت کامل دارم و از این موضوع خوشحالم. برای ما سه امتیاز مهم بود که توانستیم به دست بیاوریم تا در بازی‌های بعدی‌مان مقابل هند و عمان به‌عنوان صدرنشین بازی کنیم.

وی افزود: در درجه دوم به تک‌تک بازیکنانم به‌دلیل بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می‌گویم. آنها نمایش بسیار جدی و فوتبال صادقانه‌ای انجام دادند و مقابل گوام در کمال احترام بازی کردند تا با سه امتیاز  به خانه برگردیم. در نکته سوم به کار خوب فدراسیون فوتبال و کادر فنی گوام و به‌ویژه بازیکنان این تیم اشاره می‌کنم، آنها 90 دقیقه در زمین جنگیدند. اگر با احترام برابر این تیم به میدان رفتیم، بعد از بازی با احترام بیشتری اینجا را ترک می‌کنم و امیدوارم فوتبال گوام همین روند را برای آینده‌ای هر چه بهتر ادامه بدهد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره وضعیت دو بازیکن مصدوم تیم ملی هم گفت: هنوز تشخیص کاملی نداده‌ایم و نمی‌توانیم اکنون درباره وضعیت این مصدومیت‌ها صحبت کنیم، اما احتمالاً مصدومیت مهدی ترابی بیشتر است، ولی بقیه بازیکنان بازی لیگشان را انجام خواهند داد. ام آر ای لازم را امشب یا فردا انجام می‌دهیم. متأسفانه مصدومیت هم جزوی از فوتبال است.

کی‌روش در پاسخ به سؤال “نگاهتان به آینده چگونه است؟”، گفت: مطمئناً به بازی بعدی‌مان برابر هند و عمان توجه می‌کنیم. نگرش بنده این است که همیشه تمرکزم را روی بازی بعدی می‌گذارم، البته دو نوع طرز فکر در فوتبال وجود دارد و این‌طور به نظر می‌رسد که شاید به طرز فکر بنده اهمیت داده نشده است، البته وقتی به تهران برسیم بیشتر راجع به این مسائل صحبت می‌کنم، اما در کل باید بگویم که تمرکزمان را روی بازی مقابل هند  می‌گذاریم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار گوام “آیا به کارتان در تیم ملی ایران ادامه خواهید داد یا خیر؟”، گفت: واقعاً نمی‌توانم در حال حاضر  جواب محکمی به این سؤال بدهم. اگر قدم‌های من با رئیس فدراسیون فوتبال هماهنگ شود، می‌توانیم ادامه بدهیم و اگر نه این کار صورت نمی‌گیرد. در حال حاضر نمی‌توانم به این سؤال جواب بیشتری بدهم، ولی بعد از پنج سال آهسته، آهسته دارم امیدها و اعتقادهایی را که در این مسیر داشتم، از دست می‌دهم، البته آینده من به نقطه‌نظرها و تصمیم‌های رئیس و فدراسیون هم مرتبط خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت