خانه / اخبار فوتبال ایران / کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال سرطان کی روش را تکذیب کرد
queruz 35

کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال سرطان کی روش را تکذیب کرد

کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال سرطان کی روش را تکذیب کرد

 سایت کاپ دقایقی قبل خبری نگران کننده درباره سلامتی سرمربی تیم ملی منتشر کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود در حالیکه همه منتظر جلسه فردا کارلوس کی روش با علی کفاشیان هستند تا تکلیف ادامه همکاری سرمربی تیم ملی با فدراسیون مشخص شود سایت کاپ از مبتلا شدن سرمربی تیم ملی به سرطان معده خبر داده است. در بخشی از گزارش این سایت خبری آمده است:« ادامه همکاری سرمربی تیم ملی به دلیل بیماری شدید او در هاله ای از ابهام قرار دارد. کی روش در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با گوام از مساعد نبودن اوضاع خبر داد و گفت زمانی که به ایران برگردد باید برای ادامه همکاری با علی کفاشیان صحبت کند. از طرفی امروز اسلامیان نایب رییس فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با کارلوس کی روش گفت: از کی روش حمایت خواهیم کرد و مشکلی بابت ادامه کار او نیست. سرمربی تیم ملی کسالتی دارد و به خاطر همین این صحبت ها مطرح شده است.

کاپ ادعا کرده که خبر را پیگیری کرده و به این نتیجه رسیده است که کارلوس کی روش سرمربی ۶۲ ساله تیم ملی فوتبال ایران  به طور جدی مشکوک به سرطان معده شده است و کسالتی که اسلامیان از او صحبت می  کرد خیلی جدی تر از آن چیزی است که همه فکر می کردند. چیزی که مشخص است این است که این بار گویا اوضاع از بقیه دفعات فرق می کند و شاید بیماری کارلوس کی روش مانع از ادامه همکاری او با تیم ملی ایران شود. او دقیقا به همین دلیل طی هفته های گذشته بارها و بارها از کفاشیان خواست که به مرخصی برود. کی روش در ماههای گذشته بارها و بارها تلاش کرد که این خبر مخفی بماند و به طور حتم باز هم تلاش خواهد کرد تا این اتفاق از دید افکار عمومی پنهان باقی بماند.» در هر حال اسلامیان چند دقیقه پیش در گفت و گو با یک سایت خبر سرطان گرفتن کی روش را تکذیب کرد.

در این باره دکتر سیف رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال تماس گرفتیم، چرا که مطمئنا وی از همه مسایل پزشکی تیم ملی باخبر است. دکتر سیف با تعجب از شنیدن این خبر به سایت برنامه نود گفت: به من چیزی نگفته اند، البته آقای کی روش سرحال بود تا آن زمان در تهران بود و اگر اتفاقی افتاده بود به من می گفتند و حتما من خبردار می شدم. چون من رئیس کمیته پزشکی هستم. اما بعید می دانم چنین خبری درست باشد. آقای اسلامیان هم که این شایعه را تکذیب کرده است، من هم به عنوان رئیس کمیته پزشکی تکذیب می کنم.»

در هر حال سایت نود هم در راستای اطلاع رسانی این شایعه مهم و نگران کننده را پیگیری کرده و امیدوار است مشکل بیماری کارلوس کی روش جدی نباشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *