پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10771 29 آبان 1394 ساعت [ 19:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به علت حمله هواداران فولاد؛ نشست خبری مظلومی و اسکوچیچ لغو شد

به علت حمله هواداران فولاد؛ نشست خبری مظلومی و اسکوچیچ لغو شد تیفوسی : نشست خبری بعد از بازی سرمربیان تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه الغدیر اهواز به علت ناامنی لغو شد. به گزارش خبرنگار مهر، بعد از پایان بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران از سری رقابت های […]

به علت حمله هواداران فولاد؛ نشست خبری مظلومی و اسکوچیچ لغو شد

تیفوسی : نشست خبری بعد از بازی سرمربیان تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه الغدیر اهواز به علت ناامنی لغو شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از پایان بازی تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران از سری رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه های کشور، حمله هواداران خشمگین فولاد به محل برگزاری نشست خبری، باعث شد مسئولان ورشگاه نشست خبری پایان بازی سرمربیان دو تیم را لغو کنند.

هواداران فولاد به علت شرایط نامساعد این تیم در لیگ برتر و باخت های متعدد به شدت خشمگین هستند و باخت خانگی دو بر صفر این تیم در برابر استقلال تهران باعث شد خشم آنها شعله ور و آنها شیشه های محل برگزاری نشست خبری را بشکنند.

هواداران فولاد با سنگ، شیشه های محل برگزاری نشست خبری را شکستند که این امر با دخالت ماموران نیروی انتظامی مواجه شد.

هواداران فولاد خوزستان پس از اینکه گل دوم استقلال به ثمر رسید، تعدادی از صندلی های روبروی جایگاه ویژه را شکسته و اقدام به ترک سکوها کردند.

گروهی از این هواداران ضمن اعتراضات شدید به سرمربی و بازیکنان فولاد خوزستان به سمت درهای خروجی ورزشگاه رفتند و سایر طرفداران راهی محل مربوط به سالن کنفرانس خبری مربیان شدند تا در آنجا با سرمربی فولاد روبرو شوند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت