پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10773 29 آبان 1394 ساعت [ 19:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مظلومی: از بازیکنانم تشکر می‌کنم/ تعاملی بین تیم ملی و باشگاه‌ها نیست

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است که جایگاه فولاد خوزستان حضور در انتهای جدول لیگ نیست.

مظلومی: از بازیکنانم تشکر می‌کنم/ تعاملی بین تیم ملی و باشگاه‌ها نیست

تیفوسی : سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است که جایگاه فولاد خوزستان حضور در انتهای جدول لیگ نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرویز مظلومی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: این برد را به روح برادرم غلامحسین مظلومی تقدیم می‌کنم. از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم که بازی خوبی انجام دادند. به فولاد نیز تبریک می‌گویم که پا به پای ما جنگیدند و باید بگویم جایگاه این تیم انتهای جدول نیست.

وی ادامه داد: به نظر من فولاد نباید در انتهای جدول باشد در مجموع هر دو تیم امروز فوتبال تاکتیکی و خوبی به نمایش گذاشتند که قابل تقدیر بود.

سرمربی استقلال که به دلیل لغو نشست خبری این دیدار در «میکسدزون» پاسخگوی خبرنگاران بود، در خصوص اینکه چرا ملی پوشان این تیم برابر فولاد بازی نکردند گفت: همانطور که می‌دانید تازه روز گذشته ملی پوشان به تهران رسیدند به خاطر همین به آنها استراحت دادیم و کمبودها را طور دیگری جبران کردیم. ما یک تیم هستیم که پشت سر بازیکنان تیم پشتیبانی مانند پزشکی، تدارکات و غیره حضور دارند به خاطر همین باید دست به دست هم کار کنیم.

مظلومی افزود: وقتی سازمان لیگ و مسئولان می‌دانستند بازیکنان تیم ملی پنجشنبه به تهران می‌رسند چرا بازی استقلال را عقب نینداختند؟ این یعنی اینکه تعاملی بین تیم ملی و باشگاه‌ها نیست. اگر بازیکنان در اختیار تیم ملی قرار می‌گیرند تا تیم ملی اردو داشته باشند باشگاه‌ها نیز باید از حضور بازیکنان استفاده کنند.

وی درخصوص حمایت هواداران تیمش در بازی با فولاد نیز عنوان کرد: از هواداران ممنون هستیم و بی نهایت ممنونم که در اهواز ما را تنها نگذاشتند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت