پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10787 29 آبان 1394 ساعت [ 19:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: نمی‌خواهم سبک بازی روبن را تغییر بدهم

سرمربی 43 ساله سرخپوشان مونیخی با اشاره به اینکه فرانک ریبری در آستانه بازگشت به تمرینات این تیم است، عنوان کرد که برنامه‌ای برای تغییر سبک بازی بال هلندی تیمش ندارد.

گواردیولا: نمی‌خواهم سبک بازی روبن را تغییر بدهم

تیفوسی : سرمربی 43 ساله سرخپوشان مونیخی با اشاره به اینکه فرانک ریبری در آستانه بازگشت به تمرینات این تیم است، عنوان کرد که برنامه‌ای برای تغییر سبک بازی بال هلندی تیمش ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در آستانه بازی فردا شب (شنبه) شاگردانش مقابل میزبان خود، شالکه در هفته سیزدهم بوندس‌لیگای آلمان با حضور در کنفرانس خبری ابتدا با اشاره به حملات تروریستی اخیر پاریس گفت: درست است که من یک مربی هستم اما در کنارش انسان هم هستم. در زندگی یک سری شرایط نه‌چندان آسانی به وجود می‌آیند ولی به هر حال زندگی ادامه دارد.

وی که تیمش صدرنشین بوندس‌لیگاست در خصوص بازی فردا هم اظهار داشت: بازی با شالکه خیلی سخت خواهد بود چون آنها تیم خیلی خیلی خوب و بزرگی هستند.

گواردیولا در خصوص هافبک نفوذی شالکه که جمعه هفته گذشته در بازی دوستانه فرانسه و آلمان نخستین بازی‌ ملی‌اش را با پیراهن مانشافت (لقب آلمان) انجام داد، عنوان کرد: لئوری سانه بازیکنی فوق‌العاده مستعدی است و به تیم ملی آلمان بابت انتخاب او تبریک می‌گویم ولی شالکه تنها سانه نیست. آنها بازیکنانی خطرناک و فوق‌العاده‌ای در خط حمله خود دارند.

سرمربی باواریایی‌ها همچنین در خصوص وضعیت بال فرانسوی تیمش گفت: ریبری پیشرفت قابل‌توجهی داشته و یک یا دو هفته دیگر به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد. البته هنوز نمی‌دانیم که فرانک را پیش از تعطیلات زمستانی در اختیار خواهیم داشت یا خیر.

گواردیولا در تمجید از بال برزیلی تیمش که در ترکیب تیم ملی فوتبال برزیل هم درخشان ظاهر شد، عنوان کرد: از داگلاس کاستا راضی هستم و خوشحالم که او را دارم.

وی در پایان در حمایت از ستاره هلندی تیمش که سبک بازی‌اش مورد انتقاد برخی است، گفت: نمی‌خواهم سبک بازی آرین روبن را تغییر دهم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت