خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رئال‌ مادرید تمام بازیکنانش را برای ال‌کلاسیکو در اختیار دارد

رئال‌ مادرید تمام بازیکنانش را برای ال‌کلاسیکو در اختیار دارد

رئال‌ مادرید تمام بازیکنانش را برای ال‌کلاسیکو در اختیار دارد

تیفوسی : رافائل بنیتس برای اولین ال‌کلاسیکوی فصل تمامی بازیکنان خود را در اختیار خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که تنها یک روز دیگر تا شروع اولین ال‌کلاسیکوی فصل باقی مانده که قرار است ساعت 20:45 فردا شب (شنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئوی شهر مادرید برگزار شود، نشریه «آس» اسپانیا اعلام کرد که سفیدپوشان شهر مادرید برای تقابل با بارسلونای صدرنشین تمامی بازیکنان خود را در اختیار دارند و با تمام قوا به مصاف رقیب دیرینه خود خواهند رفت.

در تمرین روز پنجشنبه رئالی‌ها، خامس رودریگس که تیم ملی کلمبیا را در بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 همراهی کرد، در بازگشت به مادرید همپای بازیکنان دیگر تمرین کرد و کریم بنزما هم در فرآیند ریکاوری خود برنامه تمرینی‌اش را انجام داد. در کنار اینها مارکوس یورنته و اودگارد از تیم رئال مادرید کاستیا نیز در محل تمرین والدبباس حضور داشتند و با کهکشانی‌ها تمرین کردند.

نگرانی رئالی‌ها از دروازه‌بان‌شان هم برطرف شده، چرا که کیلور ناواس به شرایط بازی رسیده است و با تیم تمرین می‌کند. به نظر می‌رسد رافائل بنیتس برای این بازی از ترکیب دنی کارواخال، سرخیو راموس، رافائل واران و مارسلو در خط دفاعی‌اش استفاده کند. راموس هم با وجود مصدومیت از ناحیه کتف با تزریق آمپول بازی خواهد کرد و پس از این بازی است که مورد درمان اساسی قرار خواهد گرفت.

مشکل بزرگ بنیتس برای این بازی خط میانی‌اش خواهد بود که ترافیک بازیکن دارد. رافا برای این بازی تلاش خواهد کرد تا در خط میانی تیمش تعادل لازم را به وجود بیاورد. در حالت معمول سرمربی رئال مادرید در خط میانی‌اش از کاسمیرو، تونی کروس و لوکا مودریچ استفاده خواهد کرد و از بین خامس رودریگس و ایسکو یکی را در کارهای هجومی پشت گرث بیل و کریستیانو رونالدو قرار خواهد داد.

گزینه دیگر استفاده از کریم بنزما در خط حمله و نیمکت‌نشینی کاسمیروست که در این صورت تونی کروس در نقش هافبک‌ دفاعی بازی خواهد کرد و رافائل بنیتس می‌تواند هم از ایسکو و هم از خامس در خط میانی خود استفاده کند. هر چند به نظر می‌رسد که بنزما به صورت بازیکن جانشین به میدان بیاید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *