پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 10833 2 آذر 1394 ساعت [ 21:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لام: اگر گواردیولا برود، مربی بزرگ دیگری به بایرن خواهد آمد

کاپیتان بایرن‌مونیخ معتقد است در صورت جدایی پپ گواردیولا از این تیم، مربی بزرگ دیگری هدایت باواریایی‌ها را بر عهده خواهد گرفت.

لام: اگر گواردیولا برود، مربی بزرگ دیگری به بایرن خواهد آمد

کاپیتان بایرن‌مونیخ معتقد است در صورت جدایی پپ گواردیولا از این تیم، مربی بزرگ دیگری هدایت باواریایی‌ها را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قرارداد سه ساله پپ گواردیولا با بایرن‌مونیخ در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و کارل هاینتس رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن‌مونیخ هم اخیراً اعلام کرد که تکلیف تمدید قرارداد این مربی اسپانیایی در تعطیلات زمستانی مشخص خواهد شد. از پپ گواردیولا به عنوان گرینه سرمربیگری منچسترسیتی و حتی منچستریونایتد یاد شده است.

فیلیپ لام که ظاهراً نگرانی از بابت تمدید شدن یا نشدن قرارداد گواردیولا ندارد در گفت‌و‌گو با نشریه «کیکر» آلمان گفت: اگر گواردیولا بایرن‌مونیخ را ترک کند، مربی بزرگ دیگری به این تیم خواهد آمد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

کاپیتان 32 ساله سرخپوشان مونیخ که قرارداد فعلی‌اش با این تیم در سال 2018 به پایان خواهد رسید، در خصوص آینده حرفه‌ای خود اظهار داشت: هنوز با بایرن‌مونیخ صحبتی نکرده‌ام، ولی قطعاً پس از سال 2018 بازی نخواهم کرد. پس از پایان دوران بازیگری‌ می‌توانم با بایرن یا اتحادیه فوتبال آلمان کار کنم. من 10 سال فوق‌العاده در تیم ملی آلمان داشتم، از این رو همکاری با اتحادیه فوتبال آلمان هم ممکن است، اما قطعاًً به غیر از بایرن‌مونیخ با هیچ باشگاه دیگری همکاری نخواهم کرد.

هافبک پیشین تیم ملی آلمان همچنین در خصوص حادثه تروریستی پاریس که در آن 129 نفر جان خود را از دست دادند، عنوان کرد: به هنگام حمله تروریستی پاریس من و همسرم در پاریس بودیم. حالا پای ترور به اروپا باز شده و باید به آن فکر کنیم. با این حال باید به سیاستمداران و نیروهای امنیتی ایمان داشته باشیم. نباید بترسیم و باید زندگی معمول خودمان را دنبال کنیم. ترس نباید بر ما حاکم شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت