خانه / خبرهای فوتبال خارجی / آنچلوتی: به رئال برگردم؟ چرا که نه!

آنچلوتی: به رئال برگردم؟ چرا که نه!

آنچلوتی: به رئال برگردم؟ چرا که نه!

با وجود بی‌مهری هیئت مدیره باشگاه رئال‌مادرید در حق آنچلوتی، این مربی ایتالیایی اعلام کرد که حاضر است بار دیگر هدایت کهکشانی‌ها را بر عهده بگیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی، سرمربی فصل گذشته رئال‌مادرید که تابستان امسال از کار برکنار شد تا جای خود را به رافائل بنیتس بدهد، گفت حاضر است بار دیگر به سانتیاگوبرنابئو بازگردد.

پس از باخت خانگی 4 بر صفر رئال‌مادرید برابر بارسلونا در ال‌کلاسیکو، اعتراضات هواداران رئال‌مادرید به سبک بازی و تاکتیک‌های رافائل بنیتس به اوج رسیده است و آنها خواهان برکناری این مربی اسپانیایی شده‌اند.

اکنون آنچلوتی می‌گوید که آماده است بار دیگر هدایت کهکشانی‌ها را برعهده بگیرد. نشریه آس به نقل از کارلتو نوشته است: بازگشت به رئال‌مادرید در فصل آینده؟ چرا که نه؟ در مورد پاری‌سن‌ژرمن و چلسی هم همین نظر را دارم. من از مربیگری در تمامی این تیم‌ها خاطرات خوبی دارم.

آنچلوتی درباره اتهاماتی که به رافائل بنیتس، سرمربی حال حاضر کهکشانی‌ها نسبت داده می‌شود و شایعاتی که درباره رابطه‌ این مربی اسپانیایی با برخی از بازیکنان تیم دارد، گفت: زمانی که من هم سرمربی رئال بودم، می‌گفتند که فلورنتینو مرا مجبور می‌کند بازیکنانی که او می‌خواهد را در ترکیب قرار بدهم.

سرمربی پیشین پاری‌سن‌ژرمن درباره وضعیت رئال‌مادرید پس از باخت سنگین این تیم در ال‌کلاسیکو هم عنوان کرد: برای حرف زدن درباره بحران رئال مادرید احتیاط کنید. این تیم تحت فشار زیادی قرار گرفته که آزارش می‌دهد. با این حال برای من به عنوان کسی که دارد اوضاع از بیرون نگاه می‌کند، قضاوت درباره اتفاقاتی که در رئال‌ می‌افتد کار سختی است.

رئال‌مادرید بعد از قبول شکست در ال‌کلاسیکو 6 امتیاز با بارسلونای صدرنشین فاصله پیدا کرد و با توجه به پیروزی شب گذشته اتلتیکومادرید، به رده سوم سقوط کرد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *